Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.06.2019 07:46
Borderlands 2: Commander Lilith & The Fight For Sanctuary
2649V

Darmowe DLC do Borderlands 2 prawie oficjalnie. Wyciek ze Steama

DLC, które połączy fabularnie Borderlands 2 z Borderlands 3 jest praktycznie potwierdzone. Odpowiedni wpis pojawił się w steamowej bazie. Dodatek ma być darmowy.

Na temat DLC do Borderlands 2 pisaliśmy jakiś czas temu. Wtedy plotki wskazywały, że oficjalnej zapowiedzi Borderlands 2: Commander Lilith & The Fight For Sanctuary spodziewać możemy się w trakcie targów E3 2019. I wygląda na to, że tak faktycznie się stanie. Choć niespodziankę popsuł nam Steam.

Borderlands 3 zaoferuje 4 fabularne DLC. Endgame poznamy na E3

W bazie sklepu pojawiła się strona gry, która oficjalnie jeszcze nie jest dostępna, ale dotarli do niej ludzie, którzy postanowili pogrzebać w poszukiwaniu nowości.

DLC ma być darmowe (pojawi się prawdopodobnie też na PS4 i XOne) i wprowadzić nas w wydarzenia między obiema odsłonami. Opis mówi o zupełnie nowych lokacjach i przedmiotach, nowym poziomie rzadkości broni po Legendarnym, a fabularnie o walce Karmazynowych Jeźdźców o Pandorę. Skradziona została mapa Skarbców, a sama planeta spowita trującym gazem.

Dodatkowo w galerii znajdziecie zrzuty z DLC, które pokazują, że poziom humoru nie ruszył się ni krztę (walka z Uranusem, heh).

Tagi: 2K Games borderlands 2 Borderlands 2: Commander Lilith Gearbox