Beyond Good & Evil 2 omija E3. Do premiery daleka droga

Gry
1085V
Beyond Good & Evil 2 omija E3. Do premiery daleka droga
Wojciech Gruszczyk | 30.05.2019, 19:57

Nie mamy dobrych wieści dla graczy wyczekujących na . Twórcy nie zamierzają pojawić się na tegorocznym E3, a nowe informacje dotyczące gry zostaną ujawnione podczas live-streamu.

 na pewno nie jest jedną z tajnych produkcji przygotowywanych przez Ubisoft na kolejne miesiące. Podczas E3 poznamy trzy gry AAA, które zadebiutują na rynku do 31 marca 2019 roku.

Ubisoft prezentuje gry, które pokaże na E3 2019

Nie możecie liczyć na szybką premierę . Deweloperzy mówią wprost – chcą w kolejnych miesiącach skupić się na przekroczeniu kolejnych kamieni milowych w samym rozwoju projektu, więc w tej sytuacji zespół nie pojawi się na E3.

Zamiast tego (na otarcie łez?) odbędzie się kolejny Space Monkey Report. Wydarzenie w formie live-streamu zostało zaplanowane na 5 czerwca i podczas show poznamy nowe informacje dotyczące gry.

Pewnie spojrzymy także na kolejne fragmenty rozgrywki, jednak pewnie nadal nie możemy liczyć na ostateczną wizję pozycji. W tej sytuacji wiele na to wskazuje, że może być jedną z cross-generacyjnych produkcji... Choć oczywiście na takie ogłoszenie przyjdzie nam zaczekać pewnie do kolejnego E3?

Więcej o grach Ubisoftu:

Źródło: https://gamingbolt.com/beyond-good-and-evil-2-steam-announced-for-june-5th

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper