Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2019 07:00
Watch Dogs Legion
4198V

Watch Dogs Legion wyciekł przed E3. Londyn po Brexicie, kontrolowanie NPC i więcej

Watch Dogs 3 to Watch Dogs Legion. Amazon przedstawił informacje dotyczące nowej produkcji Ubisoftu. Gracze mogą szykować się na kontrolowanie mieszkańców Londynu oraz świat po Brexicie.

Ubisoft nie ma szczęścia do swoich tajnych produkcji. Na kilka dni przed prezentacją poznaliśmy Watch Dogs Legion – jest to trzecia część serii Watch Dogs i Jason Schreier z Kotaku potwierdził, że słyszał tę nazwę od kilku źródeł związanych z Ubisoftem.

Ubisoft zapowiedział umiejscowienie Watch Dogs 3?

Watch Dogs Legion – gdzie zagramy?

Watch Dogs Legion zaprowadzi graczy do Londynu – w sumie od ubiegłego roku wiemy, że Ubisoft postawił tym razem na Europę. Mimo to karta produktu na Amazonie zdradza pewną ciekawostkę – Francuzi postawili tym razem na bliską przyszłość i zaprezentują dystopijną wersję miasta. Jest to świat po Brexicie, w którym społeczeństwo, polityka oraz technologia zmieniły się i wpłynęły na losy Londynu.

„Londyn jest jednym z najbardziej ikonicznych miast na świecie i od wieków wywiera ogromny wpływ na całą zachodnią kulturę... Londyn ma sens dla WD, ponieważ miasto ma jeden z najwyższych poziomów nadzoru na świecie, co czyni go idealnym placem zabaw.”

Watch Dogs Legion – jakie nowości?

Aktualnie posiadamy wstępne informacje, jednak Amazon otrzymał wiadomość o prawdopodobnie jednej z największych nowości w serii – w Watch Dogs Legion będziemy rekrutować mieszkańców Londynu, a następnie otrzymamy możliwość wcielania się w dosłownie każdego NPC.

„Graj jako każdy. Każda osoba, którą spotykasz w otwartym świecie posiada pełny zestaw animacji, swój głos, cechy charakteru i własny wygląd – wszystko jest generowane i kierowane przez systemy rozgrywki.”

Zobacz również nowe kody:  STS kod na meczyki

Deweloperzy przygotowali system, który powinien w ciekawy sposób urozmaicić zabawę, ponieważ tym razem nie otrzymamy jednego bohatera. Jest to bez wątpienia ryzykowne działanie, jednak jak widać Ubisoft postanowił zaszaleć.

Informatorzy Schreiera wspomnieli, że mechanika wpłynie na wydarzenia, ponieważ w zależności od sytuacji i posiadanej postaci otrzymamy szansę zobaczenia innych rzeczy. System ten jest podobno niezwykle ambitny, sprawił sporo problemów, a mógł nawet doprowadzić do przynajmniej jednego opóźnienia.

Watch Dogs Legion – to kiedy premiera?

Jak wiadomo Ubisoft ma do 31 marca 2020 roku wydać cztery gry AAA. Dotychczas znaliśmy wyłącznie jeden tytuł (Ghost Recon Breakpoint), ale teraz możemy mieć pewność, że na tej liście znajduje się także Watch Dogs Legion. Ubisoft zawsze chętnie oferuje jeden duży tytuł w otwartym świecie w listopadzie, więc pewnie premiera nowej przygody hakerów odbędzie się właśnie w tym miesiącu – Watch Dogs 2 trafiło na rynek 15 listopada.

Watch Dogs Legion nie jest niespodzianką

O Watch Dogs 3 informujemy naszą społeczność od 15 lutego 2017 roku – wtedy to Ubisoft zaktualizował Watch Dogs 2 dodając do gry dodatkowy dialog. Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się, że DedSeC tworzy nowe oddziały w różnych zakątkach globu i otrzymaliśmy konkretne współrzędne (plik „51.462014, -0.112504.wav.”), które zwiastowały umiejscowienie akcji w Londynie. Później wirtualny asystent Ubisoftu potwierdził prace nad grą.

Więcej o grach Ubisoftu:

Źródło: https://www.amazon.co.uk/Ubisoft-300111218-Watch-Dogs-Legion/dp/B07S8DFBLS/

Tagi: E3 e3 2019 Ubisoft Watch Dogs watch dogs 3 Watch Dogs Legion