Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2019 15:44
Blasphemous
1064V

Blasphemous to krwawa Metroidvania dla fanów Dead Cells

Wszyscy fani wymagających gier i fanatycy Dead Cells powinni na chwilę wszystko odłożyć. Team17 właśnie zapowiedziało Blasphemous, które na opublikowanych materiałach wygląda naprawdę dobrze. Tytuł ma szansę trafić w gust wielu graczy.

Blasphemous to przygodówka akcji z wysokim poziomem trudności, za którą odpowiada Team Game Kitchen. Team17 (twórcy Wormsów) zostali wydawcą i wprowadzą grę na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste.

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York oficjalnie! Szczegóły polskiego wampira

Akcja Blasphemous rozgrywa się w krainie Cvstodia, której mieszkańcy tkwią w cyklu śmierci i odrodzenia. Nieszczęśnicy muszą męczyć się z tajemniczą klątwą – tylko gracz wcielając się w Pokutnika może wszystkich uwolnić. Produkcja zaoferuje koszmarny świat przepełniony okrutną religią, a podczas podróży napotkamy na wiele intrygujących sekretów.

W Blasphemous trafimy do nieliniowego świata, a każde starcie będzie brutalną ucztą dla oczu. Autorzy zapowiadają efektowne egzekucje, które pozwolą między innymi poćwiartować oponentów. Studio zapowiada epickie pojedynki z bossami, a w trakcie zabawy otrzymamy możliwość personalizacji głównego bohatera – dobierając relikwie, różańce, modlitwy i miecze otrzymamy dostęp do ciekawych zdolności.

Blasphemous jeszcze w tym roku trafi na cztery platformy.

Polecamy:

Tagi: Blasphemous team game kitchen Team17 Zapowiedź