Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2019 15:00
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York
1195V

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York oficjalnie! Szczegóły polskiego wampira

Koniec z domysłami. Draw Distance (wcześniej iFun4all S.A.) właśnie ujawniło wszystkie szczegóły dotyczące Vampire: The Masquerade - Coteries of New York. Polacy rozwijają znaną markę i przygotowują produkcję na końcówkę 2019 roku.

Draw Distance nie może narzekać na nudę. Twórcy właśnie pracują nad Ritual: Crown of Horns, rozwijają planszówkę, a już teraz oficjalnie mogą mówić o Vampire: The Masquerade - Coteries of New York. Gra zmierza na Nintendo Switcha oraz PC.

Ritual: Crown of Horns to dynamiczna i krwawa gra

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York to produkcja nastawiona na dojrzałą, interaktywną opowieść dla pojedynczego gracza, która została osadzona w uznanym uniwersum. Gracze otrzymają możliwość spojrzenia na bezwzględną walkę pomiędzy dwoma wampirzymi frakcjami – Camarillą i Anarchami.

Podczas przygody wcielimy się w przedstawiciela jednego z kilku legendarnych, wampirzych Klanów, a każda postać będzie mocno zakorzeniona w świecie Vampire: The Masquerade. Autorzy podkreślają, że bohaterowie posiadają unikalne umiejętności zwane tutaj „Dyscyplinami”, które pozwalają w zróżnicowany sposób podejść do różnych problemów oraz linii dialogowych.

Krakowianie zachęcą nas do ponownego zapoznania się z Vampire: The Masquerade - Coteries of New York, ponieważ różnorodni protagoniści oraz nasze decyzje mocno wpłyną na zabawę – otrzymamy inne zadania i spotkamy innych bohaterów niezależnych. W grze nie zabraknie pobocznych misji, które pozwolą lepiej poznać świat i kształtować relacje z różnymi NPC-ami.

Polacy podkreślają – Vampire: The Masquerade - Coteries of New York jest częścią oficjalnego kanonu Vampire: The Masquerade. Premiera na PC i Nintendo Switchach odbędzie się w czwartym kwartale 2019 roku.

Więcej  o pracy Draw Distance:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Draw Distance Vampire: The Masquerade Vampire: The Masquerade - Coteries of New York zapowiedź

Nie przegap