Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2019 08:41
Rayman Origins
1397V

Rayman Origins za darmo dla wszystkich widzów speedruna Rayman 2. Amerykanin chce pobić rekord Polaka

Ubisoft postanowił zorganizować ciekawe wydarzenie przed swoją konferencją na tegorocznym E3. Gracze otrzymają szansę spojrzenia na rywalizację speedrunowców i wszyscy widzowie otrzymają za darmo Rayman Origins. Fani wierzą, że to wydarzenie ma drugie dno.

Rayman Origins trafił na rynek w 2011 roku. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 87-92% i został doceniony przez fanów serii. W 2013 roku zagraliśmy w Rayman Legends, które w 2014 roku zostało przeniesione na konsole aktualnej generacji.

Watch Dogs Legion wyciekł przed E3

Od tego czasu czekamy na zapowiedź nowej wersji... Zamiast tego Ubisoft postanowił zorganizować ciekawe wydarzenie – 10 czerwca (19:30) będziemy obserwować starania Glackuma, który zmierzy się z rekordem Darno_PL. Amerykanin chce ukończyć Rayman 2 w mniej niż 1 godzinę, 15 minut i 22 sekundy.

Jeśli będziecie oglądać show przez przynajmniej 30 minut, a jednocześnie podłączycie swoje konto Twitch do Uplay, to po wydarzeniu otrzymacie prezent – Rayman Origins trafi na Wasze konto w usłudze francuskiej korporacji.

Wielu sympatyków marki Rayman ma nadzieję, że jest to wyłącznie rozgrzewka przed pełnoprawną zapowiedzią nowego Raymana... Jak wiadomo Ubisoft ma jeszcze dwie niespodzianki AAA, które zostaną ujawnione podczas E3. Gry trafią na rynek do 31 marca 2020 roku.

Więcej o grach Ubisoftu:

Tagi: rayman origins Ubisoft Ubisoft Montpellier

Nie przegap