Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2019 07:30
Judgment bohater
915V

Judgment może trafić na Xboksa One i PC

Judgment oficjalnie zmierza wyłącznie na PlayStation 4, ale bardzo możliwe, że produkcja trafi także na Xboksa One oraz komputery osobiste. Australijczycy poinformowali o ważnej aktualizacji.

Po wielu przebojach i zmianie jednego z bohaterów, Judgment zmierza na PlayStation 4. Europejska premiera gry odbędzie się 25 czerwca i jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych premier miesiąca. Gracze mogą liczyć na mocną opowieść oraz zróżnicowany gameplay.

Judgment na zwiastunie prezentującym walkę

SEGA kilkukrotnie wspominała, że chętnie przerzuci swoje serie na jak największą liczbę platform. W swoim czasie pojawiło się kilka plotek, według których Yakuza może trafić na Xboksa One oraz Nintendo Switcha, ale wciąż brakowało konkretnego potwierdzenia od Japończyków.

Zamiast tego SEGA mogła zająć się przeniesieniem Judgment. Australijska organizacja przyznająca rating grom zaktualizowała podstronę i teraz produkcja jest oznaczona jako „multiplatformowa”. Kilka tygodni temu Kazuki Hosokawa – producent z Segi – wspomniał, że chciałby przenieść wspomniany tytuł na kolejne urządzenia, by przygodę mogli poznać gracze, którzy nie posiadają PlayStation 4. Mężczyzna oficjalnie wspomniał o chęci przeniesienia Judgment na inne urządzenia:

„Rozważamy możliwość przeniesienia gry nie tylko na Steam, ale także na inne platformy”.

To jak... Judgment jedną z niespodzianek E3?

Mateusz, dzięki za link!

Więcej o 

Judgment Xbox One PC

Źródło: https://generacionxbox.com/judgement-clasificado-multiplataforma/

Tagi: Judgment Ryu Ga Gotoku Studio Sega