SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2019 18:08
Pierre Taki Judgment
736V

Aktualizacja Judgment zmieni model jednego z bohaterów

SEGA reaguje na problemy jednego z aktorów zaangażowanych w Judgment. Twórcy postanowili zmienić model postaci, by mieć pewność, że gra nie będzie kojarzona z narkotykową aferą.

Pierre Taki miał okazję pracować przy Judgment. Mężczyzna trafił na wiele materiałów promocyjnych i był jedną z twarzy gry, jednak aktor nie został przyłapany na braniu narkotyków i przyznał się do winy. Teraz może trafić na wiele lat do więzienia, więc SEGA na początek postanowiła zablokować sprzedaż produkcji w Japonii.

Judgment wycofane ze sprzedaży z powodu domniemanego zażywania narkotyków przez aktora

Judgment jest niezwykle ważnym tytułem dla japońskiego wydawcy, który zaliczył ostatnio słaby okres i to właśnie ta pozycja powinna odwrócić losy i zapewnić wyjątkowe wyniki. Firma nie chce być kojarzona z narkotykową aferą, więc postanowiła zmienić model postaci.

SEGA wydała oświadczenie:

„Ze względu na nieprzewidziane okoliczności, model postaci i japoński głos dla postaci Kyohei Hamury zostanie dostosowany do zachodniego wydania Judgment, które zostanie wydany 25 czerwca 2019 roku. Zrzuty ekranu i materiały promocyjne z Hamurą zostały tymczasowo usunięte ze wszystkich oficjalnych kanałów Segi. Zaktualizowane wersje tych materiałów zostaną udostępnione w późniejszym terminie.”

Judgment otrzyma łatkę, która zmieni model jednej z postaci, a nawet usłyszymy nowy głos. To dodatkowy wydatek dla japońskiej korporacji, ale firma chce mieć pewność, że gracze nie zobaczą Pierre Takiego w produkcji.

W tej sytuacji możemy mieć pewność, że Judgment trafi do Europy bez zmian i gracze zapoznają się z tytułem już 25 czerwca.

Źródło: https://wccftech.com/judgment-scrubs-actor-release-unchanged/

Tagi: Judgment Ryu Ga Gotoku Studio sega