Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.05.2019 13:11
Judgment na PS4
547V

Judgment na zwiastunie prezentującym walkę. Angielski dubbing

Świetnie zapowiadające się Judgment, czyli nowa gra twórców serii Yakuza, zapowiada się znakomicie. Gra błyszczy również w nowym zwiastunie, okraszonym angielskim dubbingiem.

Judgment trafi na europejski rynek w ostatnich dniach czerwca. Tytuł otrzymuje w związku z nadciągającą premierą kolejne filmiki promocyjne.

Netflix porusza temat marihuany w nowym serialu

Tym razem możemy przyjrzeć się bojowym wyczynom głównego bohatera. Yagami specjalizuje się przede wszystkim w szybkich kopniakach; chociaż trzeba też uważać na mocne sierpowe tego zakapiora.

Przypominam, że Judgment zostało na pewien czas wycofane ze sprzedaży w Japonii w związku z oskarżeniami Pierra Takiego o posiadanie kokainy. Aktor użyczył w oryginalnym, japońskim wydaniu gry swojego wizerunku jednemu z bohaterów gry. Okazuje się, że wbrew pozorom zadziałało to na klientów zachęcająco. Gracze rzucili się po "narkotykowej aferze" do zamawiania swoich kopii Judgment. Wydawca ogłosił niedawno, że sprzedano już 97% światowych zapasów gry (w japońskiej wersji). Na Amazon gra dobiła nawet do 3 miejsca w rankingu najpopularniejszych tytułów.

Judgment trafi na europejski rynek 25 czerwca 2019 r. 


Próbki angielskich głosów z Judgment.

 

Tagi: Judgment Ryu Ga Gotoku Studio SEGA