Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2019 08:30
Kangurek Kao: Runda 2
1523V

Kangurek Kao: Runda 2 dostępny za darmo. Prezent na Dzień Dziecka

Tate Multimedia ma miły prezent dla wszystkich graczy. Twórcy postanowili rozdać Kangurek Kao: Runda 2, który po wielu latach wraca do życia. Cyfrowa wersja jest dostępna na Steam i zainteresowani mogą pobrać tytuł za darmo.

Tate Multimedia postanowiło przywrócić do życia Kangurka Kao. Twórcy zareagowali na opinie społeczności, która przygotowała specjalny apel – na Twitterze pojawiło się konto @BackKao, które rozgrzało fanów i od 9 marca miłośnicy serii prosili deweloperów o wskrzeszenie bohatera.

Kangurek Kao powraca

Sympatyczny protagonista powrócił dzisiaj do życia. Na Steam wylądował Kangurek Kao: Runda 2, który przez pierwszą dobę od ponownej premiery jest dostępny za darmo – to miły prezent od Tate Multimedia z okazji Dnia Dziecka.

Na pewno warto wyjaśnić, że Tate Multimedia i tak nie liczy na wielki zarobek dzięki Kangurek Kao: Runda 2. Gra została wyceniona na 7,19 zł (taka cena pojawi się 2 czerwca) i za tę kwotę otrzymamy cyfrową wersję Kangurka Kao: Runda 2 wzbogaconą o:

  • Steamowe osiągnięcia
  • Zapis w chmurze Steam
  • Wsparcie wysokich rozdzielczości
  • Wsparcie kontrolerów (Xbox 360 / One oraz PS4)

Tytuł oferuje 25 poziomów umiejscowionych w 5 unikatowych światach, około 30 rodzajów wrogów do pokonania i walki z bossami.

Więcej o polskich grach:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: kangurek kao Kangurek Kao: Runda 2 Tate Multimedia za darmo