Marvel's Avengers zapewni mocną historię i kooperację

Gry
1777V
Marvel's Avengers zapewni mocną historię i kooperację
Wojciech Gruszczyk | 30.05.2019, 16:10

Oficjalna notka dotycząca Marvel's Avengers pozwala przygotowywać się na świetną zabawę w kooperacji, która zostanie upiększona przez mocną opowieść. Już wkrótce poznamy wszystkie szczegóły dotyczące oczekiwanej gry.

Wierni sympatycy Avengersów już pewnie odliczają godziny do prezentacji Marvel's Avengers. Gra zostanie ujawniona na konferencji Square Enix podczas E3 2019, ale w sumie wszystkie plotki zostały potwierdzone przez oficjalną notkę.

Pokaz The Avengers Project od Square Enix na E3 2019

Na witrynie E3 pojawiła się rozpiska dotycząca najróżniejszych prezentacji i w szczegółach znalazły się konkrety o Marvel's Avengers – produkcja jest określona jako „definicja gry Avengersów”, która jest „epicką przygodówką-akcji” i łączy „filmową opowieść” z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub śmiałków w kooperacji.

W każdej misji wystąpi maksymalnie czterech graczy, którzy będą opanowywać niezwykłe umiejętności, dostosowywać bohaterów do swojego stylu rozgrywki, a podczas rozgrywki śmiałkowie połączą siły, by bronić „stale rozszerzającego się świata”.

W skrócie: cztery osoby, filmowa narracja, przygodówka-akcji i rozbudowywany świat... Czy nie brzmi to jak Marvel: Ultimate Alliance z mocną fabułą oraz DLC (gra jako usługa), dzięki którym wyruszymy na kolejne misje? Jak wiadomo właśnie takie plotki dotyczące projektu pojawiły się już w ubiegłym roku.

Więcej o Avengersach:

Źródło: https://wccftech.com/marvels-avengers-game-description-reveals-cinematic-storytelling-coop/

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper