Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2018 20:13
The Avengers Project to reboot Marvel: Ultimate Alliance? Plotki przed prezentacją
3261V

The Avengers Project to reboot Marvel: Ultimate Alliance? Plotki przed prezentacją

Na E3 2018 na pewno nie zabraknie The Avengers Project, więc mogliśmy się spodziewać, że jeszcze przed wydarzeniem pojawią się ciekawe plotki dotyczące produkcji. Zdaniem przecieków, Crystal Dynamics pracuje nad pełnym odświeżeniem Marvel: Ultimate Alliance.

The Avengers Project to aktualnie spora tajemnica. Gra została potwierdzona przez Square Enix oraz Marvel w 2017 roku, ale wciąż nie mogliśmy spojrzeć na choćby normalny zwiastun. Wiele ma zmienić się w przyszłym tygodniu, ponieważ japoński wydawca przygotowuje się do dużego wystąpienia w Los Angeles.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Zdaniem najnowszych przecieków, The Avengers Project to tak naprawdę pełne odświeżenie Avengers: Ultimate Alliance. Nie jest to oczekiwana trzecia odsłona, a pełny reboot, który można porównać do nowego God of War (sporo zmian w znanej formule). Właśnie z tego powodu informator wspomina o rozgrywce przypominającej bardziej serie Uncharted i inFamous.

To właśnie z tego powodu zobaczyliśmy nazwę „Reassemble” w pierwszej zajawce. Historia ma tym razem skupić się na kilku bohaterach, którzy zostaną złamani po „kataklizmie”. Avengersi są podzieleni na grupy i można w nich wyróżnić trzy zespoły: Kapitana Ameryki, Iron-Mana i Scarlet Witch.

To nie są wszystkie grywalne postacie, jednak to oni mają znajdować się w centrum wydarzeń. Co ciekawe, Marvel zamierza stworzyć w grach swoje wielkie uniwersum i podobnie jak w przypadku filmów, The Avengers Project będzie połączony ze Spider-Manem (od Insomniac Games) oraz z Guardians of the Galaxy (od Eidos Montreal).

Na potwierdzenie tych rewelacji musimy zaczekać do przyszłego tygodnia, ale w sumie czuję się zaintrygowany.

Źródło: http://comicbook.com/gaming/2018/06/04/the-avengers-project-marvel-ultimate-alliance-reboot/

Tagi: Crystal Dynamics Square Enix The Avengers Project