Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2019 14:52
Dom z Papieru Netflix
4657V

Dom z papieru 3 na świetnym zwiastunie. Netflix łączy seriale

Netflix opublikował pomysłową zajawkę nadciągającej kontynuacji „Domu z papieru”. Platforma łączy swoje produkcje i wspomina datę premiery. Profesor jest ścigany przez profesjonalistów.

„Dom z papieru” to jeden z hitów Netflixa. Platforma zaoferowała widzom dwa sezony przygód ekipy utalentowanego Profesora, która zabarykadowała się w hiszpańskiej mennicy. Opowieść została doceniona przez widzów i zostanie kontynuowana.

Jakie nowości na Netflix w czerwcu? 

Dom z papieru 3” trafi na Netflix już 19 lipca. Sympatycy poprzednich przygód mogą liczyć na publikację wszystkich odcinków, na których tym razem Tokio, Rio, Denver, czy też wspominany już wcześniej Profesor będą musieli zmierzyć się z nową rolą – teraz nie oni będą rozdawać karty.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że „La casa de papel” (oryginalna nazwa serialu) został przygotowany przez hiszpańską stację Antene 3 i wyemitowany w 2017 roku. Dopiero później Netflix przejął prawa do serialu, a gdy ten został doceniony przez widzów, to zapowiedział przygotowanie trzeciego sezonu.

Dzisiaj możecie spojrzeć na świetny zwiastun – „Dark”, „Stranger Things” i „Narcos” zapowiadają wydarzenia z „Domu z papieru”.

Więcej o nowościach z Netflix przeczytacie tutaj: 

Źródło: YouTube.com

Tagi: dom z papieru dom z papieru 3 netflix serial trailer

Nie przegap