Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.05.2019 09:12
7Seeds Netflix
1453V

7SEEDS. Adaptacja bestellerowej postapokaliptycznej mangi od Netflix na zwiastunie

Netflix od kilku lat mocno interesuje się tematem filmów animowanych, a dokładniej anime. Najnowszą oryginalna produkcją amerykańskiej platformy VOD jest 7SEEDS.

Netflix zamówił jakiś czas temu wykonanie animowanego serialu w znanym japońskim studiu Gonzo. Chodzi o adaptację mangi 7SEEDS, której akcja rozgrywa się w postapokaliptycznych realiach, wiele lat po uderzeniu wielkiego meteorytu w Ziemię. W wyniku katastrofy doszło do unicestwienia prawie wszystkich ludzi i do rozwinięcia się nowej fauny i flory. Bohaterami 7SEEDS jest grupa młodych osób, którzy zostali wcześniej zahibernowani kriogenicznie, by przetrwać kataklizm.

Zwiastun finalnego sezonu Orange is the New Black

Do premiery 7SEEDS dojdzie już 28 czerwca 2019 roku na Netflix. Seria miała zadebiutować w Netflix już w kwietniu, ale ostatecznie doszło do przesunięcia premiery ze względu na pewne opóźnienia związane z pracą studia Gonzo.

Warto w tym miejscu powiedzieć, że manga 7SEEDS autorstwa Yumi Tamury była wielokrotnie nagradzana w Japonii, zdobywając m.in. nagrodę Shogakukan w kategorii komiksów shojo w 2007 r. To jeden z największych bestsellerów w Kraju Kwitnącej Wiśni - 7SEEDS rozeszło się już w nakładzie ponad 10 milionów sztuk.

Przy okazji warto sprawdzić:

Zwiastun finalnego sezonu Orange is the New Black

Czerwcowe premiery w Neflix

Tagi:

Nie przegap