Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.05.2019 20:31
Czarne Lustro od Netflix
1243V

Czarne Lustro od Netflix. Miley Cyrus w intrygującej zapowiedzi 5 sezonu

Wiemy już, że "Czarne Lustro" ("Black Mirror") wróci niedługo do Netflix z piątym sezonem. Pora na nowy materiał wideo z tego serialu.

"Czarne Lustro" to jeden z większych hitów w ofercie Netfliksa. Serial składa się z niezwiązanych ze sobą bezpośrednio historii, opowiadających o wpływie technologii na nasze życie. Serial pokazuje, jak bardzo destrukcyjne potrafią być np. media społecznościowe dla międzyludzkich kontaktów.

The Sims 4 udostępnione za darmo

W piątym sezonie, który zadebiutuje już 5 czerwca, dostaniemy trzy nowe historie, w których zagrają m.in. Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport oraz Ludi Lin. 

Netflix udostępnił dzisiaj materiał wideo, prezentujący jedną z nadciągających historii w ramach piątego sezonu "Czarnego Lustra". Tym razem prześledzimy tu historię nowego, cyfrowego "asystenta", zwanego Ashley Too, opartego o zaawansowany system Sztucznej Inteligencji.

Netfix opisuje w taki sposób "Czarne Lustro":

Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

W kontekście serialu Netflix warto sprawdzić najnowszą zapowiedź Stranger Things 3 (prosto z basenu).

 

Źródło: Netflix/YouTube

Tagi: black mirror czarne lustro film netflix serial

Nie przegap