Wiedźmin od Netflix wyśmiewany przez fanów. Rycerze Nilfgaardu w dziwnych zbrojach

Filmy i seriale
26265V
Wiedźmin od Netflix wyśmiewany przez fanów. Rycerze Nilfgaardu w dziwnych zbrojach
Wojciech Gruszczyk | 25.05.2019, 00:48

Netflix nie dopilnował aktorów zaangażowanych w „Wiedźmina”. Do Sieci wyciekły materiały prezentujące nilfgaardzkich rycerzy, którzy zostali ubrani w bardzo nietypowe stroje. Fani uniwersum wyśmiewają projekt.

Mam wielką nadzieję, że tym razem przeciek nie jest prawdziwy. Za chwilę zobaczycie dziwne stroje, które nie wyglądają zbyt... Profesjonalnie. Niestety, materiał wideo został opublikowany przez osoby, które wcześniej prezentowały zdjęcia z „Wiedźmina” od Netflix.

Data premiery Wiedźmina od Netflix  

Do Sieci wyciekły fotki oraz filmik przygotowany przez samych aktorów. Prawdopodobnie zainteresowani chcieli uwiecznić pracę nad „Wiedźminem” od Netflix i materiały nigdy nie powinny zostać opublikowane przed premierą serialu.

Możecie tutaj zobaczyć dziwne stroje nilfgaardzkich rycerzy, którzy korzystają z bardzo ciekawych mieczy. W sumie całość przypomina projekt fanów, ale tak jak wspomniałem – przeciek pochodzi od informatorów, którzy wcześniej potwierdzili bliskie kontakty z osobami zaangażowanymi w serial.

Więcej o Wiedźminie: 

Źródło: https://redanianintelligence.wordpress.com/2019/05/23/first-look-at-nilfgaardian-armour-and-weapons-in-the-witcher/

Komentarze (114)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper