SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2019 13:57
Ellie The Last of Us 2
2815V

The Last of Us 2 z prezentacją w tym tygodniu? Data premiery i zwiastun szykowane przez Sony

Sony ma w tym tygodniu ujawnić nowy zwiastun The Last of Us 2 i zaprezentować datę premiery gry. Nie są to potwierdzone informacje, ale Hiszpanie są przekonani, że Japończycy szykują się na duże show.

Hideo Kojima potwierdził prezentację swojej nowej perełki. Death Stranding zostanie pokazane w środę i gracze mogą szykować się na nowy zwiastun oczekiwanej gry. Zdaniem przecieków materiał może zostać zakończony datą premiery.

Nowy zwiastun Death Stranding już w środę!

To podobno nie koniec atrakcji szykowanych dla posiadaczy PlayStation 4. W tym tygodniu ma odbyć się prezentacja The Last of Us 2 – w tym wypadku mamy liczyć na porządny trailer oraz datę premiery. Tytuł prawdopodobnie zadebiutuje na PlayStation 4 jesienią 2019 roku!

Nie jest to potwierdzona wiadomość, ale pochodzi z hiszpańskiego oddziału Gamereactora. Dziennikarze otrzymali informacje od własnych źródeł:

„Superprodukcja Naughty Dog jest nawet ważniejsza niż gra Hideo Kojimy, a według źródeł informatorów Gamereactora znajdujących się blisko firmy, Sony w tym tygodniu przygotowuje się do wprowadzenia daty premiery The Last of Us 2.”

Nie możemy potwierdzić, czy będzie to również środa, ale najwidoczniej szykuje się bardzo ciekawy tydzień dla sympatyków marki PlayStation. Tak jak podkreślam – nie jest to oficjalna wiadomość, jednak już wcześniej otrzymaliśmy sygnały, według których The Last of Us 2 ma zostać zaprezentowane przed E3.

Więcej o The Last of Us 2:

Źródło: https://www.gamereactor.es/rumor-nuevo-trailer-de-the-last-of-us-2-esta-semana/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II