Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 26.05.2019 09:47
Destroy all Humans i Darksiders powrócą? THQ Nordic szykuje niespodzianki na E3
807V

Destroy all Humans i Darksiders powrócą? THQ Nordic szykuje niespodzianki na E3

THQ Nordic pochwaliło się ostatnio tym, że ma w produkcji aż 80 różnych gier, a jak wiadomo przez ostatnie lata wydawca zakupił naprawdę mnóstwo studiów deweloperskich wraz z ich markami. Tuż przed targami E3 2019 do Sieci trafiają coraz ciekawsze przecieki dotyczące nadchodzących produkcji.

Po upadku oryginalnego THQ przepadły wszelkie nadzieje na to, że kiedyś zobaczymy kolejne odsłony tak fantastycznych serii jak Saints Row, Darksiders, czy też Destroy All Humans!.

Konferencja Microsoftu na E3 będzie wyjątkowo długa

Na szczęście gdy Nordic Games zakupiło prawa do IP posiadanych przez wydawcę, iskierka nadziei zaczęła tlić się w sercach fanów poszczególnych produkcji. Teraz gdy do targów E3 zostało mniej niż miesiąc, do Sieci trafia sporo ciekawych przecieków i zajawek. 

Ostatnio twórcy Saints Row twierdzili, że ich serię czekają jakieś "ekscytujące rzeczy", a kilka dni temu na Twitterze ktoś udostępnił rzekomą listę zapowiedzi szykowanych na najbliższą imprezę w Los Angeles. Do wycieku miało dojść podczas ostatniej sesji Ask Me Anything na forum Reddit.

Według tej plotki w dniach 11-13 czerwca mamy zobaczyć nowe odsłony Destroy All Humans!, Darksiders: Genesis, Monster Jam, pierwsze spojrzenie na tworzone przez Polaków Desperados, czy też konkretne informacje dotyczące premiery Biomutant

Wiadomo, jest to jedynie plotka i może okazać się całkowicie fałszywa, ale jeśli THQ Nordic ma naprawdę aż 80 gier w produkcji, wśród nich na 100% są kultowe IP oryginalnego THQ.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-05-25-it-looks-like-new-darksiders-and-destroy-all-humans-games-are-set-for-e3?fbclid=IwAR1aJ_AuHDUc1rxnRPI0Xze7upWZFkrRO-Rygs4pA3t4iXtTM3SR5Ani9UA

Tagi: darksiders Destroy All Humans! e3 2019 THQ Nordic