Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2019 16:04
Geralt od Netflix
5455V

Wiedźmin od Netflix. Zakończono prace na planie

Aktorzy oraz twórcy serialu „Wiedźmin” od Netflix zakończyli główne prace na planie. Teraz ekipa może zająć się ostatnimi szlifami i wkrótce powinna rozpocząć się główna kampania promocyjna produkcji.

Już wkrótce powinniśmy otrzymać wiele materiałów z „Wiedźmina” od Netflix. Kolejni twórcy wracają z Węgier, gdzie były kręcone ostatnie sceny. Aktorzy również chwalą się zakończeniem prac nad serialem.

Wiedźmin. Co łączy serial Netfliksa z Daredevilem? Ciekawe plotki obiegły sieć

Netflix jeszcze oficjalnie nie zakończył prac nad „Wiedźminem” od Netflix(hehe), ale najwidoczniej wszystkie najważniejsze sceny pierwszego sezonu zostały już zakończone. Charlotte Brändström pochwaliła się zdjęciem z samolotu, na którym pożegnała Budapeszt (miejsce głównych prac nad serialem) – według przecieków kobieta zajęła się reżyserią piątego i szóstego epizodu.

Adam Levy – aktor wcielający się w Myszowóra – podziękował za pracę nad „Wiedźminem” od Netflix, a sam Anglik pochwalił się informacją, że 24 kwietnia odbyła się impreza pożegnalna ekipy odpowiedzialnej za serial. Royce Pierreson, który wciela się w czarodzieja Istredd, już 1 maja wrócił do domu.

Nie oznacza to oczywiście, że wszystkie prace zostały już zakończone. Tomasz Bagiński przez najbliższy miesiąc będzie wciąż na Węgrzech, gdzie prawdopodobnie zostaną dokręcone dodatkowe sceny lub po prostu ekipa zajmie się ustaleniem wszystkich szczegółów dotyczących promocji.

Lauren S. Hissrich pochwaliła się dzisiaj zdjęciem „Geralta w deszczu”, ale zamiast aktora otrzymaliśmy jego nogi... W dodatku obok możecie spojrzeć na konia – Internauci śmieją się, że tak wygląda wychudzona płotka.

Warto przeczytać

Wiedźmin od Netfix koniec prac 1

Wiedźmin od Netfix koniec prac 2

Źródło: https://redanianintelligence.wordpress.com/2019/05/02/cast-and-crew-of-the-witcher-begin-wrapping-for-the-season/

Tagi: netflix wiedźmin witcher

Nie przegap