Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2019 10:17
Monster Hunter World: Iceborne logo
645V

Monster Hunter World: Iceborne na rozgrywce. Capcom pokazuje zimowy świat

Capcom kontynuuje promocję Monster Hunter World: Iceborne. Wielki dodatek pozwoli graczom uczestniczyć w wymagających zadaniach, podczas których trafimy do zupełnie nowych lokacji. Dzisiaj możemy spojrzeć na czysty gameplay.

Monster Hunter World: Iceborne wyląduje na półkach sklepowych już 6 września. Dodatek pod względem skali ma przypominać podstawkę, ponieważ gracze trafią do zupełnie nowych miejsc i rozpoczną walkę z wyjątkowo potężnymi przeciwnikami.

Zapowiedziano Monster Hunter World: Iceborne Master Edition  

Capcom w naprawdę ciekawy sposób rozwija Monster Hunter World, ponieważ deweloperzy kontynuują wydarzenia i tylko doświadczeni łowcy trafią do lokacji pokrytej lodem. To właśnie w „Szronistym Brzegu” spotkamy nowe potwory, które mają wymęczyć nawet najbardziej doświadczonych łowców. Sporą ciekawostką na pewno jest fakt, że w grze pojawią się nawet znane potwory, ale bestie zostaną „odpicowane”.

W Monster Hunter World: Iceborne nie zabraknie nowego poziomu trudności (Master Rank), świeżych mechanik rozwijających nasze doświadczenie, wszystkie rodzaje broni zostaną dopracowane i otrzymają nowe elementy wraz z combosami, a zainteresowani będą tworzyć świeżutki ekwipunek.

Więcej o Capcomie:

 

Tagi: Capcom Monster Hunter World

Nie przegap