Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.05.2019 13:35
Monster Hunter World: Iceborne
782V

Monster Hunter World: Iceborne Master Edition zapowiedziane. Gra z dodatkiem w pudełku

Dobra wiadomość dla graczy, którzy szykują się na Monster Hunter World i chcą jednocześnie zapoznać się z nadciągającym rozszerzeniem Iceborne. Capcom wrzuci obie przyjemności do jednego pudełka i pakiet trafi do Polski.

Monster Hunter World to najchętniej kupowana produkcja w historii Capcomu, więc nikogo nie może dziwić fakt, że Japończycy drążą temat i postanowili przygotować rozszerzenie. Nadciągające Iceborne jest ogromnym dodatkiem, który powinien zainteresować wielu graczy.

Capcom o next-genach: "mamy silnik przystosowany do nowych konsol"

Cenega właśnie potwierdziła świetną wiadomość. Iceborne trafi do pudełek i klienci zbiorczego wydania otrzymają podstawkę w pakiecie z rozszerzeniem. Zestaw zadebiutuje 6 września i będzie od tego dnia dostępny na PlayStation 4 i Xboksach One – standardowo otrzymamy polskie napisy oraz angielskie głosy.

Tak dodatek jest reklamowany przez wydawcę:

Całkowicie nowa przygoda rozpocznie się po wydarzeniach fabularnych Monster Hunter: World i przeniesie łowców do nowo odkrytego, mroźnego miejsca, które po pełnej eksploracji okaże się największym do tej pory obszarem w Monster Hunter. Nieznane dotąd miejsce jest domem dla kilku nowych, jak i znanych już potworów, stanowiących wyzwanie dla łowców podczas ich wypraw. Nowy obszar zaoferuje również nowy poziom trudności zadań – Master Rank. W Iceborne kontynuowany będzie system rozwoju postaci oparty na umiejętnościach jak i solidny system rzemiosła. Rozszerzeniu ulegną również funkcje rozgrywki oraz repertuar umiejętności bojowych gracza. Wszystko to doprowadzi do ostatecznego sprawdzianu umiejętności łowców – starcia z tajemniczym, nowym monstrum – Velkhaną.

Należy zaznaczyć, że do rozpoczęcia przygody w Iceborne niezbędne jest ukończenie Monster Hunter World . Niektóre opcje rozgrywki oraz ulepszenia broni będą dostępne od razu po zainstalowaniu rozszerzenia, ale główna oś fabuły zostanie udostępniona dopiero po poznaniu historii z podstawki. Dodatkowo łowca musi posiadać 16 poziom.

Monster Hunter World: Iceborne zaoferuje:

  • Ogrom nowej zawartości – Iceborne zaoferuje wiele nowych wyzwań i niespodzianek.
  • Nowa przygoda w nowym obszarze – Szronisty Brzeg – Fabuła kontynuuje wydarzenia z Monster Hunter: World; łowcy wyruszą do pokrytej lodem lokacji, która będzie rozszerzać się wraz z rozwojem fabuły, stając się największym obszarem dostępnym dotychczas w Świecie.
  • Nowe oraz znane już łowcom potwory – Nieznany dotąd obszar zamieszkany jest przez nowe, oziębłe potwory, a także znane już łowcom monstra. Na czele zupełnie nowego gatunku potworów stoi Velkhana – legendarny smok z potężnymi lodowymi atakami, będący zagrożeniem dla historii.
  • Opcja trudności Master Rank – całkowicie nowy poziom trudności zadań, przewyższający High Rank i sprawiający że zarówno nowe, jak i stare potwory stają się jeszcze bardziej dzikie i okrutne.
  • Nowa mechanika pogłębiająca rozgrywkę – nowe opcje dla slingera: ruch chwytaka Pazur Chwytny oraz Strzał Odparcia, za pomocą którego można ogłuszać potwory. Dzięki nowej umiejętności, slinegra można używać mając już wyciągniętą główną broń, zapewniając nowe możliwości i opcje walki.
  • Rozszerzone opcje broni – każdy z 14 rodzajów broni otrzyma nowe elementy oraz kombosy.
  • Nowe wyposażenie oraz przedmioty do stworzenia – Nowe potwory oznaczają dla łowców możliwość pozyskania zupełnie nowych materiałów do wytwarzania elementów ekwipunku.

Więcej o Capcomie:

Tagi:

Nie przegap