GTA 6 w 3 miastach? Tajemnicza wiadomość pracownika

Gry (plotka)
4185V
GTA 6 w 3 miastach? Tajemnicza wiadomość pracownika
Wojciech Gruszczyk | 08.05.2019, 10:05

Tajemnicza wiadomość jednego z pracowników Rockstar ma potwierdzać ostatni przeciek dotyczący umiejscowienia GTA 6 w trzech miastach. Nie jest to oczywiście potwierdzona wiadomość, ale najwidoczniej komuś zależy, by o Grand Theft Auto było ponownie bardzo głośno.

Rockstar oficjalnie skupia się na rozwoju Red Dead Online, jednak możemy mieć pewność, że od dłuższego czasu studio pracuje także nad drugim, znacznie większym projektem. Zdaniem przecieków firma ma zaoferować GTA 6.

GTA 6 na PlayStation 5 i Xbox Anaconda. Gra ma zaprowadzić nas do kilku miast

Grand Theft Auto 6? Trzy miasta brzmią dobrze

Już w ubiegłym tygodniu pojawiły się konkretne przecieki sugerujące umiejscowienie wydarzeń z Grand Theft Auto 6 w aż trzech miastach, a teraz gracze dotarli do kolejnej ciekawostki. Witryna Glassdoor zbiera recenzje pracowników, którzy mogą wypowiedzieć się na temat swojego pracodawcy.

To dobre miejsce, by ostrzec innych deweloperów lub zachęcić ich do pracy w firmie. To właśnie na Glassdoor pojawiła się opinia dotycząca Rockstar i czujni fani serii dostrzegli pewną ciekawostkę – pierwsze litery wierszy układają się w wymowne „GTA 6 LS VC LC”.

Ma to oczywiście oznaczać trzy główne miasta: Los Santos, Vice City i Liberty City, a sam dopisek GTA 6 raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć. Ułożenie liter na pewno nie jest przypadkowe i pozostaje teraz tylko jedno pytanie: kto opublikował te ogłoszenie.

Glassdoor jest anonimową witryną, więc opcje są w zasadzie trzy:

  • Pracownik Rockstar postanowił podzielić się informacją o pracach nad Grand Theft Auto 6
  • Rockstar bawi się z fanami i podgrzewa atmosferę przed konkretną prezentacją
  • Jedne z fanów stworzył ciekawy fake

GTA 6 – wszyscy mówią jednym głosem

Sporą ciekawostką dotyczącą przecieków z Grand Theft Auto 6 jest fakt, że wszyscy informatorzy mówią aktualnie jednym głosem. Gra ma zaprowadzić śmiałków do aż trzech miast, ale autorzy mają plany na rozbudowę produkcji i mogą zapewnić zainteresowanym dodatkowe lokacje. Wcześniej poznaliśmy nawet informacje dotyczące fabuły, czy też skupienia się deweloperów na next-genach.

Grand Theft Auto 6 przeciek

Źródło: https://klgadgetguy.com/2019/05/07/grand-theft-auto-6-could-feature-three-major-cities-los-santos-vice-city-and-liberty-city/

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper