World of Warships: Legends ze świetnym wynikiem na konsolach. Wargaming zapowiada atrakcje

Gry
807V
World of Warships: Legends ze świetnym wynikiem na konsolach. Wargaming zapowiada atrakcje
Wojciech Gruszczyk | 21.05.2019, 11:42

Wargaming świętuje dobry rezultat na PlayStation 4 i Xboksach One. Gra została doceniona przez graczy, więc deweloperzy rozpoczynają mocną promocję swojej morskiej produkcji.

Bez wielkiego zaskoczenia. został ciepło przyjęty przez graczy na konsolach i już teraz w fazie Wczesnego Dostępu, tytuł może poszczycić się ponad milionem graczy na całym świecie.

World of Warships: Legends - graliśmy w nową grę Wargamingu. Świetny port gry z PC

zostało przygotowane od podstaw z myślą o PlayStation 4 i Xboksach One, więc nic dziwnego, że gra cieszy się odpowiednim zainteresowaniem. Deweloperzy oczywiście nie zakończyli prac nad tytułem – teraz trwają prace nad dalszymi usprawnieniami i ulepszeniami pozycji, by przyjemność z walki na morzach i oceanach była jeszcze większa.

Wargaming zapowiedział aktualne i najbliższe atrakcje:

  • Po pierwsze wystartowała pierwsza kampania dla graczy, w której nagrodą główną jest możliwość zdobycia amerykańskiego krążownika premium Atlanta. Wykonując misje i zadania otrzymamy rozmaite nagrody do gry takie jak kamuflaże, insygnia dla dowódców, dni konta premium czy mnożniki doświadczenia.
  • Po drugie gracze mogą liczyć na darmowy zestaw i zestawy startowe. Te nowe opcje pomogą graczom płynąć do zwycięstwa. Niektóre z nich mogą zawierać amerykański pancernik Texas, brytyjski niszczyciel Campbeltown, kapitana Willis Lee wraz z kredytami, dublonami, kontem premium i kamuflażami.
  • Po trzecie do gry przypłyną nowe okrety premium w tym miesiącu. Będą to dwa pancerniki – brytyjski HMS Warspite i amerykański Arizona oraz japoński niszczyciel Kamikaze.

Jeśli wciąż nie wypróbowaliście , to pamiętajcie, że produkcja jest dostępna za darmo.

Więcej o grach Wargamingu:

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper