Pagan Online w programie Wczesnego Dostępu. Diablo od twórców World of Tanks

Gry
1029V
Pagan Online w programie Wczesnego Dostępu. Diablo od twórców World of Tanks
Wojciech Gruszczyk | 18.04.2019, 15:47

Wargaming zaprasza na dynamiczny action RPG, który pod wieloma założeniami przypomina kultową markę Diablo. Deweloperzy pozwalają wcielić się w kilku bohaterów, a podczas rozgrywki zmiażdżymy hordy przeciwników.

Pagan Online to dynamiczna gra hack-and-slash action RPG, za który odpowiada Mad Head Games. Cały projekt nadzoruje Wargaming, który dba również o odpowiednią promocję tytułu.

World of Warships: Legends dostępne za darmo na PlayStation 4 i Xbox One

Pagan Online to wielki projekt Wargamingu i Mad Head Games

Wargaming bardzo wierzy w produkcję, która zdaniem dyrektora wydawniczego ma w znaczący sposób rozwinąć gatunek RPG-ów akcji:

“Dzięki Pagan Online chcemy popchnąć gatunek action RPG naprzód. Stoimy na ramionach gigantów gatunku, ale chcemy dać świeże doświadczenie w hack-n-slash, do którego można wciąż powracać. Wczesny dostep jest pierwszym krokiem dostarczenia tytułu w ręce graczy gdy my go cały czas szlifujemy i ulepszamy.”

Uros Banjesevic, dyrektor kreatywny w Mad Head Games, podkreśla natomiast, że w tym wypadku bardzo istotny jest głos graczy – fani otrzymają szansę na współprace.

“Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy dostarczyć naszą pasję do graczy i jesteśmy niesamowicie ciekawi opinii społeczności. Głos graczy jest dla nas ekstremalnie ważny przy dalszym rozwoju gry. Chcemy by Pagan Online był czymś, w czym fani gatunku aRPG mogą naprawdę zatopić zęby.” 

Pagan Online zaoferuje rozbudowaną zabawę

Pagan Online jest w zasadzie sporą ciekawostką, ponieważ deweloperzy choć korzystają garściami z klasycznych hack and slashy, to jednak rozwijają zmagania za pomocą wydarzeń PVE, postaci wzorowanych na MOBA, czy też wymagającej walce. Tak prezentują się cechy główne gry:

  • Intensywna, oparta na sesjach rozgrywka PvE z wieloma interaktywnymi elementami oraz proceduralnie generowanymi starciami.
  • 8 postaci do odblokowania – każda z unikatowym stylem rozgrywki.
  • Wymagająca walka i sterowanie oparte na klawiszach WSAD co wymaga precyzyjnej taktyki i umiejętnej egzekucji.
  • Oryginalny świat fantasy bazujący na mitologii przedchrześcijańskiej.
  • 5 aktów kampanii dla pojedynczego gracza z trzema poziomami trudności.
  • Zróżnicowane tryby gry wliczając w to dzienne i tygodniowe wydarzenia, polowania na potwory, morderstwa i wiele więcej.
  • Nieskończony loot i system craftingu dzięki czemu gracze mogą dostosowywać swój wygląd i uzbrojenie do konkretnych wyzwań.

Pagan Online dostępny dla pierwszych graczy

Pagan Online znajdziecie aktualnie na Steam. Gra jest dostępna za 99,99 zł. Twórcy zapowiedzieli już kolejne rozszerzenia: „We wczesnym dostępie Pagan Online gracze mogą spodziewać się rozgrywki dla pojedynczego gracza, a kooperacja zostanie dodana wkrótce. Następne rozszerzenia do gry przynosić będą ze sobą nowe strefy, nowych przeciwników i nowe wątki fabularne.”

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper