World of Warships: Legends dostępne za darmo na PlayStation 4 i Xbox One

Gry
1522V
World of Warships: Legends dostępne za darmo na PlayStation 4 i Xbox One
Wojciech Gruszczyk | 17.04.2019, 18:39

Wargaming zaprasza graczy do sprawdzania kolejnej produkcji. : Legends jest już dostępne na PlayStation 4 i Xboksa One – wszyscy zainteresowani mogą zagrać za darmo.

Wargaming jest najbardziej znany z przygotowania fantastycznego World of Tanks, ale autorzy jednocześnie pracują nad kilkoma innymi projektami. Firma szykuje strzelankę „nowej generacji”, ale już teraz możemy zagrać w World of Warships: Legends.

Ciekawostki dotyczące Wargamingu w Polsce

World of Warships: Legends trafiło do wczesnego dostępu na PlayStation 4 i Xboksa One.

Gra jest dostępna za darmo i od początku pozwala sprawdzić ponad 50 okrętów. Wszystkie maszyny zostały odtworzone z dbałością o historyczne detale, a do naszej dyspozycji autorzy oddali niszczyciele, krążowniki oraz pancerniki.

W grze znajdziecie także 15 map, które zostały dopieszczone przez efekt HDR, a podczas zmagań śmiałkowie skorzystają z możliwości ponad 20 legendarnych dowódców. Trzeba przy tym zaznaczyć, że World of Warships: Legends nie jest prostą konwersją znaną z komputerów osobistych – autorzy w tym wypadku stworzyli pozycję od podstaw, by mieć pewność, że propozycja trafi w gust wielu graczy.

Deweloperzy zapewniają na konsolach dynamiczniejsze bitwy, większą rolę na PS4 i XOne odgrywają dowódcy, a ponadto zadbano o interfejs oraz sterowanie. Firma podkreśla, że Gracze mogą w przyszłości oczekiwać regularnych aktualizacji zawartości gry, z nowymi nacjami i okrętami, nowych map czy też nawet pełnego wsparcia dla pełnego 4K na PlayStation 4 Pro i Xboksie One X.

Kirill Peskov, dyrektor ds. rozwoju w Wargaming St. Petersburg, zapowiedział atrakcje następującymi słowami:

„Cieszymy się, że możemy przedstawić World of Warships: Legends weteranom i nowym graczom na konsolach,. To drugi tytuł nasz tytuł na konsolach i jego jakość jest potwierdzeniem talentu i pasji twórców. Mamy nadzieję, że gracze wyruszą z nami w tę podróż!”

Na zakończenie zobaczcie zwiastun oraz poradnik dla początkujących:

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper