Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2019 22:30
Overtwach Nintendo Switch
921V

Blizzard chętnie przerzuci kolejne gry na Nintendo Switcha. Firma jest zadowolona ze współpracy z Nintendo

Blizzard wrzucił na Nintendo Switcha aktualnie jeden tytuł, ale możemy przypuszczać, że to nie koniec gier przygotowanych przez korporację na tę platformę. W sprawie współpracy z Nintendo wypowiedział się szef korporacji, który mówi wprost – chce oferować więcej gier na hybrydową konsolę.

Diablo III Eternal Collection na Nintendo Switch to dla mnie nadal wyjątkowe doświadczenie, do którego chętnie systematycznie wracam. Najwidoczniej produkcja osiągnęła także odpowiednie wyniki, ponieważ w bardzo pozytywnych słowach o współpracy z Nintendo wypowiedział się J. Allen Brack.

Diablo Immortal nie jest dla każdego. Blizzard podkreśla indywidualność platformy

Prezes podkreślił, że chciałby zaoferować kolejne gry na Nintendo Switcha, ponieważ w tym wypadku Blizzard myśli o konsoli Nintendo jako o „innej platformie”. Brack zaznaczył, że urządzenie posiada „unikalne właściwości”, których nie znajdziemy na urządzeniach Sony oraz Microsoftu.

Następnie szef Blizzarda w wielu pozytywach wypowiedział się o samej konsoli i korporacji z Japonii:

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi [ze współpracy -red.]. Nintendo jest świetnym partnerem. Jesteśmy fanem tej platformy, fanem Nintendo, fanem IP od Nintendo, fanem Switcha. To naprawdę dobra platforma i naprawdę fajnie się na niej gra.”

Na konkretne zapowiedzi musimy jeszcze zaczekać, jednak patrząc na aktualny katalog Blizzarda, firma nie posiada wielu konkretnych IP, które może zaoferować na tym sprzęcie.

Więcej o grach Blizzarda przeczytacie tutaj:

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2019/05/blizzard_open_to_more_nintendo_collaborations_and_is_super-happy_with_diablo_on_switch

Tagi: Blizzard Hearthstone nintendo switch Overwatch