Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 18:16
WOW Classic
1648V

World of Warcraft Classic ma datę premiery. Edycja Kolekcjonerska trafi w serca oddanych fanów

Blizzard potwierdził datę premiery World of Warcraft Classic. Sympatycy klasyki mogą sięgnąć po Edycję Kolekcjonerską, która na pewno zainteresuje graczy, którzy spędzili setki godzin w pierwszej odsłonie tego kultowego MMORPG.

27 sierpnia odbędzie się premiera World of Warcraft Classic. Produkcja zapewni graczom atrakcje, które poznaliśmy jakieś 15 lat temu – gdy na serwerze WOW-a znajdował się patch 1.12 i fani dopiero rozpoczynali swoją wielką przygodę z tym ogromnym MMORPG.

Tak mógłby wyglądać remaster Diablo 2

World of Warcraft Classic zapewni zdecydowanie spokojniejsze spojrzenie na MMORPG. Gracze mogą liczyć na znane atrakcje, które nie będą przeładowane licznymi elementami znanymi z „aktualnego WOW-a”. Jeśli należycie do fanów tytułu, to już jutro możecie otrzymać szansę wzięcia udziału w zamkniętej becie – zabawa będzie dostępna dla obecnych subskrybentów World of Warcraft.

Najwięksi entuzjaści WOW-a otrzymają szansę kupienia World of Warcraft Classic w Edycji Kolekcjonerskiej (99 dolarów) – pakiet błyszczy dzięki figurce ikonicznego Ragnarosa. W zestawie znajdą się nowe mounty, grafiki, mapa świata na podkładce i kolekcjonerski pin z Onyxią. Klienci otrzymają także dostęp do gry na 30 dni.

Co warto przeczytać?

World of Warcraft Classic EK

Tagi: Blizzard Entertainment World of Warcraft

Nie przegap