Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2019 11:15
Baptiste Overwatch
532V

Overwatch w przyszłym tygodniu otrzyma nowego bohatera. Baptiste dla wszystkich

Blizzard potwierdził datę premiery Baptiste'a. Nowy specjalista trafi jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Pierwsze opinie dotyczące bohatera są bardzo pozytywne.

Overwatch jest wciąż rozwijany przez Blizzard. Twórcy systematycznie przygotowują kolejne mapy, wrzucają świeże skórki i od czasu do czasu udostępniają następnych bohaterów. Gra jest od 2016 roku rozwijana za darmo.

Diablo Immortal jest wg deweloperów gotowe do premiery

Baptiste jest najnowszym nabytkiem przygotowanym przez Blizzard. Bohater został sprawdzony przez sympatyków Overwatch na serwerach testowych, ale w końcu otrzymaliśmy informację o pełnej premierze – heros będzie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych od 19 marca.

Jest to naprawdę dobra wiadomość dla graczy Overwatch, ponieważ pierwsze opinie dotyczące postaci są bardzo pozytywne. Baptiste jest „zaprawionym w bojach sanitariuszem”, który chętnie pomaga, ale w odpowiednim momencie wyciąga broń i strzela. Blizzard podkreśla, że mężczyzna korzysta z szeregu „eksperymentalnych urządzeń i elementów uzbrojenia, aby utrzymywać sojuszników przy życiu i eliminować zagrożenia nawet w najcięższych warunkach”.

Tak prezentują się zdolności herosa:

  • MIOTACZ BIOTYCZNY - Miotacz Biotyczny Baptiste'a strzela seriami po trzy pociski i umożliwia graczom, którzy zapanują nad jego odrzutem, zadawanie znacznych obrażeń wrogom. Służy również jako urządzenie medyczne i miota pociskami, które leczą sojuszników znajdujących się blisko miejsca trafienia.
  • IMPULS REGENERACYJNY - Baptiste aktywuje intensywny impuls regeneracyjny, który leczy jego i pobliskich sojuszników z upływem czasu.
  • POLE NIEŚMIERTELNOŚCI -Baptiste uruchamia urządzenie tworzące pole, które utrzymuje sojuszników przy życiu. Generator pola można zniszczyć.
  • MATRYCA WZMACNIAJĄCA - Baptiste tworzy matrycę, która podwaja siłę przelatujących przez nią pocisków – zarówno tych zadających obrażenia wrogom, jak i leczących sojuszników.
  • EGZOBUTY - Baptiste może skoczyć wyżej, jeśli najpierw przykucnie.

Źródło: Twitter

Tagi: blizzard Blizzard Entertainment overwatch

Nie przegap