Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.05.2019 10:49
Pathologic 2 gameplay
418V

Co czeka nas w Pathologic 2? Odpowie nowe wideo

Rozkręca nam się promocja Pathologic 2, którego pierwsza część wychodzi już w przyszłym tygodniu. Tym razem wydawca pokazał nam ponad 3 minuty tego, co będziemy robić w grze.

Rosyjskie studio Ice-Pick Lodge zbierało pierwotnie na remake pierwszej odsłony Pathologic, ale po jakimś czasie uznało, że lepiej będzie zrobić pełnoprawną kontynuację. I na ten ruch się zdecydowali, dzieląc jednak całość na dwie części. Pierwsza z nich wyjdzie już 23 maja na PC, PS4 i Xboksa One.

Pathologic 2 blisko premiery. Ostatni zwiastun

Wydawca gry od pewnego czasu notuje wzmożoną aktywność w promowaniu Pathologic 2. Tym razem przygotowano dla nas materiał wideo, który objaśnia nam, co nas czeka w świecie gry. A zajawka brzmi smakowicie. Jako lekarz trafiamy do miasta, w którym panuje tajemnicza zaraza, a my mamy 12 dni, by rozwikłać tajemnice skrywane przez miasteczko.

Pathologic 2 ma co chwila stawiać nas przed decyzjami, w których żaden z wyborów nie jest idealny i czysto dobry. Dodatkowo pogania nas ciągle czas i krążąca zaraza, więc element thrillera i survivalu nie opuszczą nas nawet na moment.

Tagi: Ice-Pick Lodge pathologic 2 pc playstation 4 wideo xbox one