Alita: Battle Angel. Miasto Złomu - Oficjalny prequel filmu już w księgarniach. Przeczytajcie fragment

Inf. prasowa
652V
Alita: Battle Angel. Miasto Złomu - Oficjalny prequel filmu już w księgarniach. Przeczytajcie fragment
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2018, 20:05

Na premierę „Alita: Battle Angel” musimy zaczekać do przyszłego roku, ale już teraz bez najmniejszego problemu zainteresowani mogą zapoznać się z prequelem filmu. Książka „Alita: Battle Angel. Miasto Złomu” jest już dostępna w sprzedaży.

Na 14 lutego zaplanowano premierę filmu „Alita: Battle Angel”, czyli wyczekiwanej adaptacji mangi Yukito Kishiro. Produkcja na każdym kolejnym materiale wygląda świetnie, więc pewnie znajdą się widzowie, którzy zdecydują się wgłębić w ten świat i zapoznać się z historią napisaną przez Pat Cadigan, zdobywczyni Nagrody Hugo, dwukrotna laureatka Nagrody im. Arthura C. Clarke’a oraz trzykrotna finalistka Nagrody Locusa.

Metro Czerwony Wariant w sprzedaży. Powieść z Uniwersum Metro 2035

„Alita: Battle Angel. Miasto Złomu” to prequel oczekiwanego filmu, który przedstawia losy Dysona Ido, uzdolnionego lekarza, który trafia do Miasta Złomu i decyduje się na spokojne życie w świecie przepełnionym odpadami.

Ido, samotny lekarz specjalizujący się w naprawie cyborgów, robi wszystko, by pomóc mieszkańcom miasta. Ido wiedzie jednak podwójne życie – jego druga tożsamość zrodziła się z odłamków złamanego serca. Młodociany przestępca Hugo marzy o lepszym życiu, ale popełnia błąd, który może zniweczyć wszystko, co dotychczas osiągnął. Z kolei Vector, najbogatszy przedsiębiorca w mieście, dąży do pozyskania technologii, która nieodwracalnie zmieni losy Miasta Złomu.

Książka jest już dostępna w sprzedaży i będzie to bez wątpienia ciekawy wstęp do historii, która w przyszłym roku trafi na wielki ekran. Z tej okazji możecie również zapoznać się z fragmentem przygody:

 
Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych