Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 13:20
World of Warcraft: Wędrowiec w sprzedaży. Przeczytajcie fragment nowej powieści
599V

World of Warcraft: Wędrowiec w sprzedaży. Przeczytajcie fragment nowej powieści

Sympatycy uniwersum World of Warcraft pewnie nadal spędzają czas męcząc nową zawartość z najnowszego dodatku, ale niektórzy mogą skusić się na kolejną lekturę. Świat Blizzarda został powiększony o kolejną powieść – Wędrowiec właśnie trafił do sprzedaży.

Świat Warcrafta jest stale rozbudowywany o nową zawartość. Blizzard pracuje nad grami, publikuje dodatki, a jednocześnie pisarze mają okazję kreować nowe historie, które w ciekawy sposób dopowiadają wątki rozpoczęte przez deweloperów.

World of Warcraft: Battle for Azeroth – recenzja dodatku. Powrót na stare śmieci

Taką sytuację widzimy w przypadku World of Warcraft: Wędrowiec – najnowsza produkcja stworzona przez Grega Weismana właśnie trafiła do sprzedaży. Amerykanin wcześniej miał okazję rozwijać komiksy, był reżyserem kilku filmów oraz seriali animowanych, a nawet pracował przy dwóch grach: The Last Remnant oraz Young Justice: Legacy.

Teraz Weisman oferuje polskim czytelnikom Wędrowca, który został zapowiedziany przez wydawnictwo następującymi słowami:

„Zanim gracze World of Warcraft mieli okazję na nowo odkryć niedostępne do tej pory brzegi żeglarskiego królestwa Kul Tiras i zakosztować morskich bitew, mogli poczuć przedsmak pirackiego życia i żeglugi, towarzysząc załodze Falośmigłego. Teraz również polscy fani gry mogą wejść na pokład słynnego okrętu Greydona Thorne’a. Wyruszcie w stronę prawdziwej przygody - przygody pełnej nieprzewidywalnych zwrotów akcji w ogarniętym wojnami świecie Warcrafta. Znajdziecie tu wszystko, co sprawiło, że pokochaliście, gracie i wciąż wracacie do różnorodnego i barwnego świata Azeroth! Bogate w historię regiony z odmienną florą i fauną, fascynujące ludy z ich odrębną kulturą i zwyczajami, starożytne ruiny, tajemniczy artefakt o nieznanym pochodzeniu, banda złoczyńców i ich mroczny pan skryty w cieniu i pociągający za sznurki. Nie zabraknie również epickich, zapierających dech w piersiach pojedynków, lśniącego żelaza i iskrzącej magii. Bądźcie świadkami okrucieństw ogrów, sprytu tropicieli piaskowych trolli, zdobywania szacunku gnoli i próby nauki najsubtelniejszego języka Azeroth – dialektu Murloków! Czy można chcieć czegoś więcej?”

Wydawnictwo Insignis podkreśla, że dużym atutem Wędrowca jest szerokie grono odbiorców, ponieważ z historią mogą zapoznać się młodzi oraz starsi fani World of Warcraft. Książkę możecie zamówić w tym miejscu, a tutaj znajdziecie fragment opowieści.

World of Warcraft Traveler

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Insignis książka World of Warcraft