Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2019 16:36
Lords of the Fallen bohater
887V

Lords of the Fallen 2 nie powstaje w Defiant Studios. CI Games wypowiedziało umowę

CI Games nie chce dłużej współpracować z Defiant Studios. Polacy postanowili wymówić umowę, ponieważ pojawiły się problemy w produkcji oczekiwanego tytułu. Lords of the Fallen 2 podobno nadal powstaje.

Lords of the Fallen 2 nie ma szczęścia. CI Games nie potrafi znaleźć odpowiedniej ekipy, która przygotuje wielkiego i wymagającego RPG-a. Defiant Studios straciło swoją szansę i Polacy wypowiedzieli zawartą w ubiegłym roku umowę.

Steep za darmo. Ubisoft rozdaje produkcję

CI Games nie stworzyło Lords of the Fallen w pojedynkę, ponieważ autorzy korzystali z pomocy Deck13. Firmy nie potrafiły się dogadać w sprawie prac nad kontynuacją, więc Polacy zdecydowali się na znalezienie nowej ekipy.

Od czerwca ubiegłego roku nad Lords of the Fallen 2 pracowało Defiant Studios, ale firma nie spełniła oczekiwań:

"Oświadczenie o wypowiedzeniu umowy zostało złożone z uwagi na nienależyte wykonanie przez Defiant kluczowego w świetle umowy etapu pracy (Milestone nr 11), tzw. Vertical Slice, w jakości oczekiwanej przez spółkę, określonej precyzyjnie w umowie - mimo trzykrotnego wezwania Defiant do poprawy jakości tego etapu prac"

CI Games podkreśla, że wywiązało się ze wszystkich płatności według zasad określonych w umowie, a teraz najwidoczniej rodzima firma będzie poszukiwać kolejnego studia, które podejmie się pracy nad rozwojem tej marki.

Więcej informacji od CI Games:

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/CI-Games-wypowiedzialo-umowe-Defiant-Studios-ws-gry-Lords-of-the-Fallen-2-7669674.html

Tagi: CI Games Lords of the Fallen 2