Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2019 14:46
Iron Man Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
1126V

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order pełne świetnych bohaterów. Lista postaci i nowe informacje

Team Ninja zdradziło nowe szczegóły dotyczące Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Już teraz poznaliśmy 27 bohaterów, w których będziemy mogli wcielić się w pełnej wersji gry. Poznajcie nowe szczegóły

19 lipca odbędzie się premiera Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Gra zmierza wyłącznie na Nintendo Switcha.

Nintendo Direct na E3 2019. Znamy datę wydarzenia i plany

Zastanawiacie się, dlaczego Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zadebiutuje tylko na konsoli Nintendo? Japończycy przyjechali do Marvel Games z prototypem urządzenia jeszcze przed premierą i sprzęt tak bardzo spodobał się włodarzom Marvela, że zdecydowali się zaoferować Nintendo markę Ultimate Alliance.

W najnowszym numerze Game Informera pojawił się duży artykuł dotyczący produkcji, który zapowiada kilka ciekawostek. Gracze otrzymają dostęp do szerokiego grona postaci i każda posiada swój styl ataków oraz specjalności. Podczas tworzenia zespołów możemy przygotowywać „kompozycje” (przykładowo Kobiety z Marvela) i tym samym zyskamy dodatkowe bonusy.

W grze pojawi się system podobny do Sphere Grid z Final Fantasy X – ale tutaj otrzymamy dokładne informacje dotyczące ulepszeń bohaterów, które dotyczą całego zespołu. Twórcy pozwolą nam także ulepszać poszczególnych herosów, a zainteresowani skorzystają nawet ze specjalnej mechaniki do dostosowywania skilli.

Zawsze na ekranie widzimy czterech bohaterów, autorzy przygotowali dwie opcje kamery, a Synergy Attacks to unikalne kombinacje umiejętności dwóch postaci – przykładowo Iron Man strzela w tarczę Kapitana Ameryki. Podczas akcji skorzystamy także z Extreme Attacks (po załadowania paska EX) i w tytule nie brakuje bossów, mini-bossów i trudniejszych oponentów – wszyscy zostali przedstawieni specjalnym kolorem.

Za historię odpowiada Marc Sumerak, który miał już okazję rozwijać opowieści dla komiksów oraz filmów Marvela. Od początku otrzymamy dostęp do łatwiejszego i trudniejszego poziomu trudności, a po ukończeniu wydarzeń, odblokujemy dodatkowy level.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order lista postaci

Tak prezentuje się lista aktualnie potwierdzonych bohaterów:

 1. Black Panther
 2. Black Widow
 3. Captain America
 4. Captain Marvel
 5. Crystal
 6. Daredevil
 7. Deadpool
 8. Doctor Strange
 9. Drax
 10. Falcon
 11. Gamora
 12. Hawkeye
 13. Hulk
 14. Iron Man
 15. Miles Morales (Spider-Man)
 16. Ms. Marvel
 17. Nightcrawler
 18. Peter Parker (Spider-Man)
 19. Rocket & Groot [postać single-player]
 20. Scarlet Witch
 21. Spider-Gwen
 22. Star-Lord
 23. Storm
 24. Thor
 25. Venom
 26. Wasp
 27. Wolverine

Co warto zobaczyć?

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/05/08/21-new-details-on-marvel-ultimate-alliance-3-the-black-order?sf102437541=1

Tagi: