Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2019 08:00
Need for Speed
1560V

Need for Speed 2019 zapewni wyścigi uliczne z policjantami

Electronic Arts pewnie dopiero na E3 zaprezentuje nową część serii Need for Speed, ale sympatycy marki mogą mieć pewność, że w grze nie zabraknie ulicznych wyścigów, w które zostaną wmieszani policjanci. Twórcy mają podobno odświeżyć formułę.

Electronic Arts nie zapomina o swojej sztandarowej serii. Wydawca potwierdził przygotowanie nowej odsłony serii Need for Speed która nadjedzie do graczy jesienią. Tytuł ma zaliczyć niezły start i osiągnąć nawet 4 mln sprzedanych egzemplarzy.

Need for Speed nadjedzie jesienią. Plants vs. Zombies także nadciąga

W sprawie gry wypowiedział się Andrew Wilson, którego zdaniem nowy NFS będzie „ożywieniem wyścigów ulicznych vs. fantazji policjantów w centrum marki”. Słowa są dość tajemnicze, ale pozwalają graczom wyczekiwać konkretnych starć, w których nie zabraknie gliniarzy.

W Sieci pojawiają się domysły, według których firma mogła sięgnąć do „korzeni” oferując zmagania znane z Need for Speed: Hot Pursuit – jak wiadomo wydawca szuka odpowiedniej recepty na markę NFS.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że nadal nie wyciekły jakiekolwiek informacje dotyczące Need for Speed 2019. W zasadzie nie znamy nawet studia zaangażowanego w prace nad pozycją, ale możemy podejrzewać, że ponownie z tematem mierzy się Ghost Games, które pracuje nad marką od 2013 roku.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://gamingbolt.com/need-for-speed-2019-will-revitalize-the-street-racer-vs-cops-fantasy-ea

Tagi: Electronic Arts Ghost Games need for speed Need for Speed 2019

Nie przegap