Need for Speed nadjedzie jesienią. Plants vs. Zombies także nadciąga

Gry
1289V
Need for Speed nadjedzie jesienią. Plants vs. Zombies także nadciąga
Wojciech Gruszczyk | 08.05.2019, 14:20

Electronic Arts potwierdziło informacje z początku roku. Już wkrótce zagramy w nowe odsłony serii Need for Speed oraz Plants vs. Zombies. W tej sytuacji Electronic Arts szykuje się na bardzo bogatą końcówkę roku.

Electronic Arts szykuje się na premierę , ale jest to zaledwie jedna z kilku produkcji zmierzających na rynek pod koniec 2019 roku. Wydawca potwierdził bardzo bogate plany, które powinny zainteresować szerokie grono graczy.

Star Wars Jedi: Fallen Order ma sprzedać się w 6-8 milionach kopii

Podczas konferencji z inwestorami włodarze Electronic Arts potwierdzili plany dotyczące kolejnych miesięcy – obok wspomnianej gry ze świata Gwiezdnych wojen, kolejnych sportówek z Fifą na czele, wydawca zaoferuje także nowe części serii Need for Speed oraz Plants vs. Zombies.

Wyścigi mają osiągnąć około 4 mln pudełek, a Plants vs. Zombies jest uważane za mniejszą pozycję, która powinna dobić do 1 mln sprzedanych egzemplarzy. Obie propozycje zadebiutują jesienią, więc możemy mieć pewność, że prace nad grami przebiegają po myśli wydawcy oraz deweloperów.

Więcej informacji o grach na pewno otrzymamy na tegorocznym E3. Choć Electronic Arts nie organizuje standardowej konferencji, to chce skupić się na rozgrywce – podczas EA Play zobaczymy między innymi gameplay ze .

Warto spojrzeć:

Źródło: Electronic Arts

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper