Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2019 14:52
Heros z Ritual: Crown of Horns
428V

Ritual: Crown of Horns ląduje w Early Access. Twórcy pozwalają wypróbować grę

Krakowskie Draw Distance przygotowuje się na test Ritual: Crown of Horns. Gracze już wkrótce sprawdzą na własnej skórze nową produkcję autorów Serial Cleaner i deweloperzy zapraszają śmiałków na specjalne wydarzenie.

Ritual: Crown of Horns to najnowszy tytuł krakowskiego Draw Distance. Autorzy przygotowali wcześniej Serial Cleaner, ale teraz stawiają na dynamiczniejszą akcję, w której gracze zmierzą się z hordami demonów.

Ritual: Crown of Horns zaprowadzi graczy do alternatywnego Dzikiego Zachodu

17 maja Ritual: Crown of Horns wyląduje w programie Wczesnego Dostępu na Steam. Twórcy podkreślają, że ich produkcja prezentuje znacznie lepszą jakość od wielu gier w Early Access, więc... Zapraszają do wypróbowania propozycji:

  • W weekend (10-12 maja) chcemy przeprowadzić specjalny event dla graczy, którzy dołączyli do naszego Discorda (https://discord.gg/8JBbSWU). Mogą otrzymać kod, który pozwoli im przez trzy dni pograć w Rituala za darmo.
  • Od 10-12 maja będziemy odblokowywać po jednym levelu z konkretnym loadoutem broni i czarów, żeby wszyscy mogli sprawdzić czy pasuje im nasze nietypowe podejście do tego, jak można strzelać w top-down shooterze.
  • Ważne: 13 maja klucze wygasną!

Będzie to świetna szansa na wypróbowanie rodzimej pozycji, która na pierwszych materiałach wygląda intrygująco. Studio podkreśla, że Ritual: Crown of Horns to „brutalna, szybka gra akcji, która rozgrywa się na piekielnym, dziwnym i brutalnym Dzikim Zachodzie” - czujecie się zainteresowani? Przeczytajcie jeszcze najważniejsze elementy gry, zobaczcie zwiastun i wyczekujcie na sobotę!

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Draw Distance Ritual: Crown of Horns

Nie przegap