Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2019 08:00
Ritual: Crown of Horns bohater na dzikim zachodzie
953V

Ritual: Crown of Horns zaprowadzi graczy do alternatywnego Dzikiego Zachodu. Gameplay pokazuje grę Polaków

Rodzime Draw Distance w końcu zaprezentowało Ritual: Crown of Horns. Z krwawą produkcją osadzoną w alternatywnym Dzikim Zachodzie już wkrótce zapoznają się pierwsi gracze, a teraz możemy spojrzeć na zwiastun z kilkoma fragmentami rozgrywki.

O powstaniu Ritual: Crown of Horns wiemy od ubiegłego roku, ale dopiero teraz Draw Distance postanowiło pokazać produkcję. Za tytuł odpowiada krakowskie studio – jest to firma wprowadzona na rynek przez znane iFun4all.

Serial na podstawie Serial Cleaner coraz bliżej. iFun4all znalazło ważnego partnera

Ritual: Crown of Horns to zręcznościowa gra akcji prezentująca akcję z lotu ptaka. Głównym bohaterem opowieści został powracający zza grobu łowca nagród, który musi współpracować z potężną wiedźmą – ten duet zajmuje się eliminacją demonów.

Twórcy zapewnią „satysfakcjonujący arsenał”, unikalny system automatycznego naprowadzania, wielki zestaw najróżniejszych przeciwników, system personalizacji pozwalający zyskać rozbudowane buffy, mechanikę zaklęć oraz mnóstwo szalonych poziomów.

Gra na pierwszej prezentacji wygląda bardzo zachęcająco i pewnie znajdą się miłośnicy gatunku, którzy chętnie zajmą się wybijaniem coraz potężniejszych demonów. Tytuł w niedalekiej przyszłości wyląduje w programie Wczesnego Dostępu na Steam.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Draw Distance ifun4all ritual Ritual: Crown of Horns

Nie przegap