Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2019 14:04
Borderlands 3
480V

Borderlands 3 zaoferuje 4 fabularne DLC. Endgame poznamy na E3

Gearbox Software jeszcze nie wrzuciło na rynek Borderlansd 3, ale studio ma już spore plany na rozwój gry po premierze. Firma planuje cztery, duże rozszerzenia, które znacząco rozbudują grę, a już wkrótce poznamy konkretne informacje dotyczące rozgrywki po zakończeniu fabuły.

Twórcy serii Borderlands w końcu zaprezentowali najnowszą odsłonę, która trafi na rynek już we wrześniu. W rezultacie zespół nie ma za dużo czasu na przedstawienie szczegółów, ale najwidoczniej będziemy teraz systematycznie otrzymywać nowe informacje o grze.

Borderlands 3 w szczegółach. Gameplay, informacje i konkrety

Składając zamówienia przedpremierowe na Borderlansd 3 zgarniemy zestaw złotych skinów na bronie, ale to dopiero początek przyjemności. Twórcy potwierdzili przygotowanie zestawy – Delux Bonus Content zapewni graczom pięć pakietów cyfrowej zawartości dla bohaterów oraz sprzętu, a jednocześnie niektórzy mogą skusić się na Przepustkę Sezonową.

Season Pass zaoferuje cztery fabularne rozszerzenia oraz ekskluzywny Butt Stallion Cosmetic Pack – jak widać firma będzie chętnie dzielić się najróżniejszymi skórkami. Aktualnie nie otrzymaliśmy informacji dotyczących rozszerzeń, jednak akurat teraz zespół może z łatwością rozbudować grę – w końcu wskoczymy na statek i wyruszymy na nowe planety?

Studio szykuje się do dużej prezentacji na E3. Podczas wydarzenia w Los Angeles otrzymamy konkretne informacje dotyczące endgame'u, więc możemy liczyć na szczegóły dotyczące raidów, czy też specjalnych wydarzeń. Studio zaznacza, że zaoferuje „ogromny endgame”.

Warto spojrzeć:

Tagi: Borderlands 3 Gearbox Gearbox Software

Nie przegap