Borderlands 3. Oglądajcie z nami prezentację rozgrywki

News
957V
Borderlands 3. Oglądajcie z nami prezentację rozgrywki
Wojciech Gruszczyk | 01.05.2019, 19:01

Gearbox Software zaprasza graczy na kolejne wydarzenie, które pozwoli zainteresowanym spojrzeć na Borderlands 3. Na wydarzeniu otrzymamy pełny wgląd w rozgrywkę i pewnie zobaczymy kilka ładnych headshotów.

Twórcy serii Borderlands wpadli na dość nietypowy pomysł związany z promocją najnowszej odsłony. Na początku otrzymaliśmy kilka zajawek, później zobaczyliśmy zwiastun z małymi urywkami rozgrywki, a dopiero teraz spojrzymy na czysty gameplay.

Borderlands 3 - Kilkanaście sekund rozgrywki wyciekło!

O godzinie 19:00 (18:30 pre-show) rozpocznie się transmisja live-stream, podczas której deweloperzy Borderlands 3 przedstawią rozgrywkę, a jednocześnie opowiedzą o nowościach szykowanych dla trzeciej odsłony wielkiego shootera.

Do Los Angeles zjechali dziennikarze oraz streamerzy z całego świata i szczęśliwcy otrzymają możliwość prezentowania swoich wrażeń z gry, więc możemy liczyć na tonę rozgrywki oraz opinii o Borderlands 3.

Autorzy zachęcają do oglądania transmisji, ponieważ na Twitchu można zgarnąć kilka przedmiotów, które aktywujemy w pełnej wersji tytułu. Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy w nasze skromne progi!

Warto spojrzeć:

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych