Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2019 14:32
Borderlands 3 bohaterka
724V

Borderlands 3 z ogromną liczbą odgłosów broni. Twórcy podgrzewają atmosferę przed prezentacją

Jeszcze w tym tygodniu otrzymamy wgląd w czysty gameplay z Borderlands 3. To właśnie z tego powodu możemy poznać nową ciekawostkę dotyczącą produkcji – jeden z dźwiękowców pochwalił się liczbą przygotowanych odgłosów broni.

1 maja odbędzie się niezwykle ciekawe wydarzenie. Twórcy Borderlands 3 pokażą gameplay z nadciągającej przygody i będzie to pierwszy pokaz czystej rozgrywki. Studio planuje atrakcje oraz prezentuje ciekawostki.

Borderlands 3 coraz bliżej. Gameplay zostanie wkrótce ujawniony

Najnowsze informacje dotyczące gry zdradził Joshua Davidson, który ma okazję rozwijać Borderlands 3. Starszy projektant dźwięku wspomniał, że w najnowszym shooterze od Gearbox Software znajduje się już teraz ponad 7500 indywidualnych dźwięków dla odstrzałów broni!

W przypadku Borderlands 2 otrzymaliśmy zaledwie 300 plików, więc jak widać skala projektu została znacząco rozwinięta. Możemy w tej sytuacji oczekiwać wielu nowych i ciekawych giwer, które będą nie tylko wyglądać, ale również odpowiednio brzmieć.

Deweloper wspomniał, że „to jeszcze nie koniec”, więc najwidoczniej trwają prace nad dodatkowymi gnatami, które także będą potrzebowały odpowiedniego udźwiękowienia. Jak widać Gearbox Software nie marnuje czasu.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Borderlands 3 Gearbox Gearbox Software