Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.04.2019 18:05
gameplay z Borderlands 3 już wkrótce
756V

Borderlands 3 coraz bliżej. Gameplay zostanie wkrótce ujawniony

Gearbox Software szykuje się do pełnej prezentacji rozgrywki z Borderlands 3. Twórcy opublikowali grafikę, zapraszają graczy do szukania tajnych kodów, a jednocześnie zapowiedzieli pokaz gameplayu.

gra]Borderlands 3[/gra] trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste już 13 września. Gra będzie dostępna jednocześnie na trzech platformach, ale Epic Games zapewniło sobie czasową ekskluzywność i tytuł w przypadku PC będzie na starcie dostępny tylko przez cyfrowy sklep twórców Fortnite.

Borderlands: Game of the Year Edition - recenzja gry. Dobrze wrócić na stare śmiecie

1 maja odbędzie się światowa prezentacja rozgrywki z Borderlands 3. Autorzy zaproszą graczy na specjalne wydarzenie, które będzie transmitowane na żywo – firma szykuje coś naprawdę dużego, ponieważ przed imprezą odbędzie się nawet 30-minutowy pre-show.

O 19:00 spojrzymy pierwszy raz na czysty gameplay, a ponadto w trakcie prezentacji poznamy szczegóły dotyczące bohaterów, ich umiejętności, podróży międzyplanetarnych, czy też ulubionego przez wszystkich graczy lootu. Studio jednocześnie podkreśla – po samej prezentacji zobaczymy „setki ulubionych streamerów”, którzy otrzymają szansę zaprezentowania gameplayu.

Na zakończenie możecie spojrzeć na okładkę w wysokiej rozdzielczości – autorzy nadal ukrywają na grafice kilka tajemnic.

Tagi: Borderlands 3 Gearbox Gearbox Software