Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2019 14:14
Bloodborne The Board Game
1157V

Bloodborne: The Board Game hitem Kickstartera!

Gracze dosłownie rzucają pieniędzmi w twórców Bloodborne: The Board Game. Gra cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i pierwsi klienci już mogą wyczekiwać na pudełka obładowane figurkami oraz kartami.

O Bloodborne: The Board Game miałem okazję wspominać na portalu kilka dni temu. Autorzy na wstępie pokazali zwiastun, którym pobudzili fanów uniwersum From Software, a teraz twórcy mogą oglądać na wpływające na ich konto dolary.

PlayStation 5 zapowiedziane! Sony oficjalnie mówi o nowej generacji

Bloodborne: The Board Game hitem Kickstartera!

Deweloperzy Bloodborne: The Board Game potrzebowali zaledwie 200 000 dolarów, by móc zrealizować marzenie i przygotować planszówkę w świecie Bloodborne... A teraz posiadają już ponad 1 2000 000 na koncie. Do końca zbiórki pozostało 20 dni.

Sytuacja jest tutaj bardzo prosta – aktualnie za 90 dolarów można po prostu zamówić grę, która trafi do klientów z ekskluzywnym Kirkhammer Hunter. Premiera została przewidziana na maj 2020 roku, więc niestety pieniądze zostaną zamrożone przez ponad rok.

Mimo wszystko projekt wygląda świetnie – autorzy pokazali między innymi figurki i klienci mogą w tym wypadku oczekiwać 4 łowców, 28 potworów oraz 5 bossów. W pudełku pojawi się jeszcze 20 plansz, zestawy dla postaci, czy też bronie, rozdziały i najróżniejsze tokeny.

Twórcy wspomnieli, że mogą zapewnić dodatkowe atrakcje – za 1,2 mln (w sumie już zdobyte) do gry trafi kolejny boss, a za 1,3 mln gracze wcielą się w kolejnego łowcę. Ta druga postać będzie dostępna tylko na Kickstarterze.

Warto przeczytać:

Bloodborne The Board Game

Źródło: Twitter

Tagi: bloodborne bloodborne: the board game