Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2019 22:30
zwiastun gameplaya Bloodborne: The Board Game
3009V

Bloodborne: The Board Game wygląda świetnie. Zwiastun pokazuje rozgrywkę

Miłośnicy Bloodborne muszą szykować pieniądze, przygotowywać przekąski i zapraszać znajomych. Bloodborne: The Board Game może okazać się wyjątkową przyjemnością dla wszystkich sympatyków świata wykreowanego przez From Software.

Nie możemy aktualnie liczyć na wielkie zapowiedzi od From Software. Utalentowane studio zakończyło prace nad Sekiro: Shadows Die Twice i teraz deweloperzy pracują nad tajnym projektem. Mimo wszystko miłośnicy Bloodborne mogą zacierać rączki z powodu nadciągającej planszówki.

PlayStation 5 zapowiedziane! Sony oficjalnie mówi o nowej generacji

Bloodborne: The Board Game to fabularna gra planszowa, w której gracze wcielają się w łowców, muszą wspólnymi siłami eliminować bestie i okrywać tajemnice Yharnam. Podobnie jak w pozycji From Software, Bloodbrne TBG oferują system walki, który ma skłaniać śmiałków do tworzenia różnych taktyk i wyszukiwania słabości oponentów. W trakcie walk zawodnicy korzystają ze zmiennych broni, a jednocześnie otrzymują możliwość rozwijania swoich bohaterów.Brzmi nieźle? Wygląda jeszcze lepiej! Zobaczcie pierwszą prezentację rozgrywki, która w przemyślany sposób została połączona z pokazem Bloodborne z PlayStation 4.

Bloodborne: The Board Game zadebiutuje w 2019 roku – 23 kwietnia rozpocznie się Kickstarter, na którym otrzymamy możliwość zamówienia gry.

Warto przeczytać:

Źródło: YouTube.com

Tagi: bloodborne From Software SCE