Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2019 13:19
Iron Man z Avengers: Endgame
1651V

Avengers: Endgame (Avengers: Koniec gry). Kiedy przeczytacie naszą recenzję?

Dziennikarze w całej Polsce mają dzisiaj okazję zobaczyć „Avengers: Endgame”. Na specjalnym pokazie znajduje się nasz wysłannik i już wkrótce przeczytacie naszą recenzję i opinię o jednym z najważniejszych filmów 2019 roku.

Nie często mam okazję zapowiadać recenzje gier lub filmów, ale „Avengers: Endgame” to wyjątkowy produkt. To bez wątpienia jedna z najważniejszych produkcji 2019 roku, na którą czekaliśmy od wielu, zdecydowanie za długich miesięcy.

Kapitan Marvel – recenzja filmu. Smaczna przystawka przed daniem głównym

Jędrzej już teraz znajduje się w kinie, gdzie ma okazję zapoznać się z „Avengers: Endgame”. Oczywiście dziennikarzy obowiązuje embargo na publikowanie swoich wrażeń, więc naszą recenzję Avengers: Koniec gry przeczytacie na portalu o północy (00:01) z wtorku na środę.

Tak, za kilka godzin Sieć zaleją opinie dotyczące filmu. Marvel i Disney nie zdecydowały się na wcześniejsze teksty – jak wiadomo „Avengers: Endgame” wyląduje w kinach już jutro – ale raczej fani nie będą narzekać. Niektórzy zapoznają się z wybranymi tekstami, a następnie pojadą zobaczyć oczekiwaną historię.

Warto przeczytać:

[Aktualizacja #1]

Już jest! Nasza recenzja:

Tagi: Avengers Avengers: Endgame avengers: koniec gry recenzja