SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.04.2019 19:57
Fortnite x Avengers: Koniec gry
794V

Fortnite x Avengers. Kolejny crossover z superbohaterami w grze

Wygląda na to, że po raz kolejny, w ramach premiery filmu Marvela, w Fortnite pojawi się nowy event, który będzie nawiązywał do bohaterów z komiksów! 

Ubiegłoroczne wydarzenie w Fortnite, związane z filmem "Avengers: Wojna bez granic", okazało się niemałym sukcesem. Fani do dziś uważają, że wplecenie do rozgrywki elementów z Thanosem było jednym z najciekawszych zagrań ze strony Epic Games. 

Thanos z Avengers: Koniec gry może powrócić do Fortnite

Teraz, przy okazji premiery "Avengers: Koniec gry", w grze będzie miał miejsce kolejny crossover ze znanym stowarzyszeniem bohaterów. Na oficjalnym profilu gry, na Twitterze, pojawiła się niezwykle wymowna grafika. Przedstawia ona jedną z postaci Fortnite trzymającą tarczę Kapitana Ameryki. 

Oprócz samej grafiki, we wpisie znalazł się też cytat wspomnianego bohatera: "Whatever it takes" oraz data 25 kwietnia 2019. Można spekulować, że właśnie wtedy rozpocznie się wielkie wydarzenie w grze. 

Fani gry spekulują, że tym razem, zamiast Rękawicy Nieskończoności, dostaniemy do użytku bronie protagonistów. Byłaby to niewątpliwie niemała gratka dla wszystkich wielbicieli komiksowych bohaterów. To jednak tylko przypuszczenia, a na ten moment pozostaje jedynie czekać na więcej szczegółów. 

[Aktualizacja #1]

Już jest! Nasza recenzja:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/fortnite-x-avengers-crossover-teased-for-april-25th

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software