Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2019 19:37
Assassin's Creed: Unity
7456V

Darmowy Assassin's Creed: Unity przeciążył serwery. Ubisoft bombardowany recenzjami

Francuska korporacja może świętować kolejny sukces. Gracze rzucili się na darmowy Assassin's Creed: Unity i wychwalają twórców serii o asasynach. Ubisoft musiał zwiększyć pojemność serwerów.

Ubisoft zdecydował się rozdać Assassin's Creed: Unity , a jednocześnie firma przekazała spory datek na odbudowę katedry Notre Dame. Był to piękny gest, który teraz jest wychwalany przez graczy z całego świata.

Assassin's Creed Unity za darmo. Ubisoft przekazuje 500 000 euro na odbudowę katedry Notre Dame

Deweloperzy Assassin's Creed: Unity wpadli na bardzo ciekawy pomysł. Pozwolili biegać graczom po wirtualnym Paryżu, by każdy zainteresowany mógł sprawdzić piękno katedry Notre Dame. Firma pewnie nie spodziewała się tak wielkiego odzewu społeczności i ze względu na obciążenie infrastruktury zdecydowano się na zwiększenie pojemności serwerów. Jest to naprawdę piękna wiadomość, która pokazuje, że gracze chętnie odwiedzają Francję.

Assassins Creed Unity Steam Recenzja

Społeczność potrafiła się odwdzięczyć – Assassin's Creed: Unity otrzymało w ostatnich dniach ponad 600 nowych, pozytywnych recenzji na Steam. Gracze wychwalają gest Francuzów, którzy potrafili wykorzystać tragiczną sytuację, by zrobić coś dobrego.

Warto przeczytać:

Źródło: https://www.pcgamer.com/assassins-creed-unity-needed-to-increase-server-capacity-years-after-launch-following-giveaway/

Tagi: assassin's creed: unity Ubisoft Ubisoft Montreal