Assassin's Creed Unity za darmo. Ubisoft przekazuje 500 000 euro na odbudowę katedry Notre Dame

Gry
13748V
Assassin's Creed Unity za darmo. Ubisoft przekazuje 500 000 euro na odbudowę katedry Notre Dame
Wojciech Gruszczyk | 18.04.2019, 17:50

Ubisoft właśnie wydał oficjalne oświadczenie dotyczące paryskiej tragedii. Firma postanowiła wesprzeć odbudowę Notre Dame, a jednocześnie zachęca graczy do odwiedzania tego kultowego miejsca w Assassin's Creed Unity. Gra jest dostępna za darmo.

Ubisoft posiada swoje siedziby w wielu krajach, ale nie możemy zapomnieć, że jest to francuskie studio, które wiele głównych projektów rozwija właśnie w tym kraju. Firma jest mocno związana z Francją, więc postanowiła pomóc.

Dalsza część tekstu pod wideo

Assassin's Creed: Odyssey pokazuje DLC "Los Atlantydy" na wideo

„W miarę jak dym opada po wydarzeniach, które miały miejsce w poniedziałek w Notre-Dame de Paris, stajemy solidarnie z naszymi kolegami Paryżanami i wszystkimi na całym świecie, poruszeni zniszczeniem, jakie wywołał ogień. Notre-Dame jest integralną częścią Paryża, miasta, z którym jesteśmy głęboko związani. Patrzenie na ten pomnik w takim stanie, dotknęło nas wszystkich.”

Powyższe słowa pojawiły się na witrynie Ubisoftu. Firma postanowiła przekazać 500 000 euro na pomoc w odbudowie katedry Notre Dame, a jednocześnie wszyscy gracze mogą doświadczać tego pięknego miejsca w Assassin's Creed Unity.

Gra francuskiego producenta jest dostępna przez siedem dni za darmo – wystarczy zalogować się na Uplay.

W świetle niszczycielskiego pożaru w Notre Dame de Paris, Ubisoft chce dać wszystkim graczom szansę przeżycia majestatu i piękna katedry dzięki Assassin's Creed Unity na PC. 

Od 17 kwietnia od godziny 16:00 do 25 kwietnia do godziny 09:00 (twojego czasu lokalnego) możesz pobrać Assassin's Creed Unity na PC za darmo, po czym pozostanie ona w twojej bibliotece gier Uplay na zawsze. 

Warto przeczytać:

Źródło: http://assassinscreed.com/unity-notredame/

Komentarze (98)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper