Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2019 14:09
Assassin’s Creed: Odyssey otrzyma kreator misji fabularnych
1324V

Assassin’s Creed: Odyssey ma otrzymać kreator misji fabularnych

Ubisoft może w najbliższych dniach bardzo pozytywnie zaskoczyć. Deweloperzy podobno przygotowują nowy tryb do Assassin's Creed: Odyssey, dzięki któremu gracze otrzymają możliwość kreowania dodatkowej zawartości do gry.

Francuska korporacja jeszcze w ubiegłym roku zapowiedziała, że zamierza skupić się na rozwoju Assassin's Creed: Odyssey . To właśnie z tego powodu gra wciąż otrzymuje fabularne dodatki, ale to podobno nie koniec atrakcji.

Assassin's Creed Ragnarok zaoferuje podobno podboje terytoriów, kooperację i nacisk na nordycką mitologię

23 kwietnia odbędzie się premiera początku drugiej historii przygotowanej do Assassin's Creed: Odyssey , ale już wkrótce nie będziemy podobno zmuszeni wyłącznie do uczestniczenia w misjach kreowanych przez deweloperów.

Dominik Voigt – menadżer do spraw społeczności Assassin's Creed: Odyssey – opublikował zaskakującą wiadomość zapowiadającą edytor treści:

Na szczegóły musimy zaczekać, ale najwidoczniej w taki sposób Ubisoft chce zapełnić „lukę” w tegorocznym kalendarzu premier serii Assassin's Creed. Jak wiadomo nowa odsłona ma trafić na rynek dopiero w 2020 roku.

Źródło: Twitter

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft