Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2019 16:11
Laleczka Chucky reboot
633V

Child's Play może jeszcze straszyć? Laleczka Chucky na zwiastunie

Pełny remake „Laleczki Chucky” zapowiada się na bardzo współczesne podejście do motywu. Teraz znana postać będzie w zasadzie sztuczną inteligencją, która w zasadzie może kontrolować niemal każdy sprzęt.

„Laleczka Chucky” powraca po wielu latach. Twórcy skupili się tym razem na pełnym restarcie wydarzeń, ale nie możemy liczyć na klasykę. Produkcja przedstawi krwiożerczą zabawkę, która bez najmniejszego problemu zabija kolejnych ludzi.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw błyszczy. Zwiastun pełen akcji

Prezentowany film będzie sporą ciekawostką. Za reżyserię odpowiada Lars Klevberg, który dotychczas miał okazję pracować głównie nad krótkometrażowymi filmami. W zasadzie także scenariusz został przygotowany przez mało doświadczonego twórcę – Tyler Burton Smith stworzył historię do między innymi Quantum Break oraz Sleeping Dogs.

Nie jestem przekonany, że takie kino może w 2019 roku kogokolwiek straszyć, ale pewnie znajdą się chętni na taką... Rozrywkę? Warto pamiętać, że w 2019 roku zobaczymy również między innymi „To my”"Smętarz dla zwierzaków", czy też „It: Chapter Two” .

Tagi: child's play film laleczka chucky

Nie przegap