Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2019 14:55
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
1459V

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw błyszczy. Zwiastun pełen akcji

Spin-off serii „Szybcy i wściekli” otrzymał nowy zwiastun. Widzowie mogą zobaczyć w akcji Luke’a Hobbsa i Deckarda Shawa, którzy tym razem nie wskakują w szybkie samochody, ale mają okazję zmiażdżyć kilku wrogów.

Marka „Szybcy i wściekli” zostanie już wkrótce rozbudowana przez „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”. Film jednak nie przypomina poprzednich historii, ponieważ tym razem samochody będą wyłącznie małym dodatkiem do głównej opowieści.

Nie żyje Mya-Lecia Naylor. 16-letnia aktorka miała zagrać w Wiedźminie

Już 2 sierpnia odbędzie się premiera „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” i jest to dziewiąty film w uniwersum "Szybkich i wściekłych". Bohaterowie otrzymają teraz szansę współpracy, by wspólnymi siłami pokonać potężnego przeciwnika:

„Dwayne Johnson i Jason Statham ponownie wcielają się w Luke’a Hobbsa i Deckarda Shawa, tym razem jednak w filmie poświęconym ich gwałtownej i skomplikowanej relacji. Połączy ich wspólny wróg – niebezpieczny anarchista Brixton, w którego postać wciela się Idris Elba.”

Czy to może się udać? Wydawca przypomina, że „każda kolejna część bije kasowy rekord poprzedniej, a do kin ustawiają się kolejki fanów”. Pierwsze materiały promocyjne nadciągającej historii wyglądają... Przyjemnie.

Tagi: film Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw Trailer zwiastun